Artykuł sponsorowany

Ocieplenie elewacji wentylowanej w konstrukcji szkieletowej: najczęstsze błędy i jak im zapobiec

Wentylowane fasady znajdują szerokie zastosowanie zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i komercyjnym i użytkowym. W przypadku obiektów mieszkalnych najczęściej są to drewniane konstrukcje szkieletowe, które z jednej strony cechują się licznymi zaletami, lecz z drugiej są wymagające pod względem ochrony termicznej i przeciwwilgociowej. Co może zagrażać elewacji wentylowanej i dlaczego warto ocieplić ją z wykorzystaniem wełny elewacyjnej?

Artykuł sponsorowany

HYDROSTOP® to również izolacja murów

Hydrostop® to przede wszystkim materiały i technologia krystalizujących uszczelnień dla konstrukcji żelbetowych, takich jak osiedla z garażami podziemnymi, obiekty przemysłowe i użyteczności publicznej. Jednak od ponad 20 lat oferowane są również materiały iniekcyjne Hydrostop do odtwarzania poziomej i pionowej izolacji przeciwwilgociowej w budynkach remontowanych oraz zabytkowych, o konstrukcji murowanej i mieszanej.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.