Artykuł sponsorowany

Jak zapewnić prywatność akustyczną, wizualną i architektoniczną w biurze?

W firmach, w których pracownicy najczęściej wykonują swoje obowiązki w biurach na planie otwartym, poufność i dyskrecja stają się wartością szczególnie poszukiwaną. Warto zaznaczyć, że prywatność w pracy jest wieloaspektowa – dzieli się na akustyczną, wizualną i architektoniczną. Zrozumienie ich istoty jest kluczowe dla tworzenia przestrzeni sprzyjających efektywnemu funkcjonowaniu i zapewnieniu komfortu pracy.

Artykuł sponsorowany

Ytong Panel SWE – wielkowymiarowe panele ścienne z betonu komórkowego do ekspresowej budowy

System wielkowymiarowych elementów ściennych Ytong Panel SWE umożliwia szybkie i efektywne wznoszenie przegród ściennych dzięki połączeniu zalet prefabrykacji z doskonałymi właściwościami betonu komórkowego, takimi jak: wysoka izolacyjność termiczna, odporność ogniowa oraz najwyższa dokładność wymiarowa elementów. Natomiast elementy Ytong Panel SWE Ultra+ przeznaczone są do wznoszenie ciepłych i energooszczędnych ścian jednowarstwowych.

Artykuł sponsorowany

Przyspieszenie prac fundamentowych na budowie stacji Warszawa Zachodnia

W tym roku jesień zaczęła się w lipcu! W pierwotnych planach Soletanche Polska – wykonawca zakresu fundamentowania specjalistycznego stacji Warszawa Zachodnia – miał zacząć pracę na kolejnym udostępnionym zakresie we wrześniu 2023 r. Dzięki sprawnej współpracy z generalnym wykonawcą, firmą Budimex, możemy przyglądać się pracy żurawi głębiących ściany szczelinowe na segmencie 7. Plac budowy znajduje się pomiędzy istniejącym wejściem do podziemi i holu kasowego dworca kolejowego, a dworcem autobusowym Warszawa Zachodnia.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.