Budownictwo ma 6,2 mld zł zaległości

Wzrost cen energii i paliw, materiałów budowlanych, wynagrodzeń oraz wysokie koszty finansowania, przekładające się na ograniczenie popytu na nieruchomości, okazały się wyjątkowo trudnymi okolicznościami dla działania branży budowlanej. Efekt? Jest to jeden z sektorów polskiej gospodarki, w którym jakość rozliczeń z bankami i partnerami pogorszyła się przez 12 miesięcy najbardziej, wynika z danych zgromadzonych w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor i bazie informacji kredytowych BIK.

Artykuł sponsorowany

5 powodów, dla których deweloperzy powinni mieć swój sejf

Rozwój nieruchomości to proces biznesowy, który obejmuje działania od zakupu surowego gruntu, po jego sprzedaż jako zabudowanych działek innym osobom. Deweloperzy to ludzie tworzący firmy, które koordynują wszystkie te działania, przekształcając pomysły z papieru w nieruchomości. Warto dodać, że działalność deweloperska to obszar gospodarki, dla której kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa wszelkich danych i dokumentów firmowych. Inwestycja w sejf biurowy to gwarancja spokojnej przyszłości

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.