Ocean Apartments – osiedle w Krakowie

25.10.2023

Ocean Apartments tworzą dwa budynki z 120 mieszkaniami. Osiedle zostało certyfikowane w systemie BREEAM na poziomie Excellent.

 

Ocean Apartments

 

Ocean Apartments zlokalizowane są w ścisłym centrum Krakowa u zbiegu ulic Klimeckiego i Nowohuckiej w dzielnicy Zabłocie. 120 mieszkań o wysokim standardzie znajdzie się w dwóch 7-piętrowych budynkach wchodzących w skład wielofunkcyjnego kompleksu Ocean Office Park. Metraż lokali wyniesie od 25 do 64 m². Deweloperem osiedla jest spółka mieszkaniowa Resi Capital S.A. należąca do grupy kapitałowej Cavatina Group S.A.

Inwestycja cechuje się ciekawym designem, funkcjonalnymi częściami wspólnymi oraz dostępem do terenów zieleni. Lokale będą się także charakteryzować bardzo dobrym doświetleniem. Na terenie samej inwestycji mieszkańcy będą mogli skorzystać z licznych punktów usługowych. Do dyspozycji mieszkańców Ocean Apartments zostanie oddanych 141 miejsc parkingowych oraz estetyczne części wspólne.

 

Ocean Apartments

 

– Do atutów Ocean Apartments należy również fakt, iż inwestycja została wzniesiona z dużą troską o środowisko naturalne. Kompleks jest certyfikowany w systemie BREEAM na poziomie Excellent. Uzyskał wysokie oceny w kategoriach takich jak: lokalizacja i dostępność, komunikacja, zastosowanie rozwiązań zmniejszających zużycie wody i energii oraz wykorzystanie proekologicznych materiałów – mówi Anna Łagowska-Cioch, head of residential sales & leasing, Resi Capital S.A.

Osiedle jest też bardzo dobrze zlokalizowane, w bezpośrednim sąsiedztwie komunikacji miejskiej pozwalającej w łatwy sposób dostać się do innych części miasta.

Oddanie inwestycji do użytku planowane jest na I kwartał 2024 r.

 

Resi Capital S.A. w swoim portfelu posiada także m.in. kompleks WIMA Widzewska Manufaktura i Tuwima Apartments w Łodzi, Global w Katowicach czy Quorum we Wrocławiu.

 

Fot. materiały prasowe Resi Capital

 

Przeczytaj też:

Apartamenty na Wzgórzach – nowe mieszkania pod Krakowem

Hemma Orawska – nowy budynek w Krakowie

Grzegórzecka 77 w Krakowie w VII etapie

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in