Osiedle Bokserska 71 w Warszawie

25.10.2023

Osiedle Bokserska 71 to inwestycja zaprojektowana w nowoczesnym stylu, z użyciem rozwiązań zgodnych z zasadami zrównoważonego rozwoju.

 

Osiedle Bokserska 71

 

Osiedle Bokserska 71 jest położone na granicy dzielnic Ursynów i Mokotów w Warszawie. Sześciopiętrowy budynek w kształcie odwróconej litery „E” od zachodu obniża się kaskadowo do wysokości czterech pięter. Znajduje się w nim 231 mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych o zróżnicowanych metrażach: od 37 do 91 m². Mieszkania na parterze będą miały przydomowe ogródki lub balkony, zaś te znajdujące się na wyższych piętrach – balkony, loggie i tarasy. W budynku znajduje się garaż podziemny oraz garaż przy obiekcie.

W projekcie, który wyróżnia nowoczesna architektura, pojawia się charakterystyczny motyw przewodni symbolizujący ruch i dynamikę w postaci licznych elementów artystycznych autorstwa Joanny Rzezak.

 

Osiedle Bokserska 71

 

Na dachu obiektu stworzono ogólnodostępny taras widokowy, natomiast na elewacji zastosowano szlachetne materiały, m.in. ceramikę i szkło hartowane z nadrukiem oraz wysokiej jakości systemy ociepleń i certyfikowane niepylące farby marki Dryvit.

Osiedle Bokserska 71 zostało wyposażone w elementy poprawiające komfort życia mieszkańców, w tym: rozwiązania inteligentnego budynku, panele fotowoltaiczne na dachu zasilające części wspólne budynku, energooszczędne windy, zielony dach, system kontroli dostępu i monitoring, optymalne doświetlenie wnętrz, ochronę akustyczną mieszkań, ochronę antysmogową w oknach oraz nakładki antysmogowe na wentylację, a także nowoczesne lampy LED z czujkami zmierzchu.

 

Osiedle Bokserska 71

 

Osiedle Bokserska 71 jest zlokalizowane w pobliżu centrum biznesowego na Mokotowie. Dojazd do centrum Warszawy zajmuje kilkanaście minut, a ok. 5 min do Południowej Obwodnicy Warszawy i lotniska Chopina.

Deweloperem inwestycji jest Dom Development, a generalnym wykonawcą – Dom Construction. Została ona ukończona w 2023 r.

 

Źródło: Dryvit, Dom Development

Fot. Dryvit

 

Czytaj także:

Osiedle ECOBerensona w Warszawie w technologii modułowej drewnianej

Stilla – nowy projekt mieszkaniowy w Warszawie

Naturalnie Aluzyjna w Warszawie – w technologii szkieletowej

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in