Osiedle ECOBerensona w Warszawie w technologii modułowej drewnianej

05.09.2023

Osiedle ECOBerensona powstaje z drewnianych prefabrykatów. Budowa będzie podzielona na 2 etapy, w których powstanie w sumie 9 budynków i 267 mieszkań.

 

Osiedle ECOBerensona

 

Kameralne osiedle ECOBerensona o niskiej zabudowie powstaje na terenie warszawskiej Białołęki. Zastosowane przy budowie mieszkań rozwiązania są przyjazne środowisku, a także przełożą się na niższe opłaty za energię, ogrzewanie oraz ciepłą wodę. Ruszyła już sprzedaż mieszkań.

Osiedle ECOBerensona jest realizowane w technologii bazującej na prefabrykatach z drewna. Zastosowana przy budowie mieszkań technologia szkieletowa oraz naturalne materiały sprawią, że budynki będą przyjazne środowisku i praktycznie bezemisyjne. Dodatkowo we wnętrzach zapanuje korzystny mikroklimat.

– Zastosowane ekorozwiązania charakteryzują się nieporównywalnie większą efektywnością energetyczną w porównaniu do tradycyjnego budownictwa. Pompy ciepła, instalacja fotowoltaiczna, ogrzewanie podłogowe to udogodnienia, dzięki którym mieszkańcy osiedla ECOBerensona sporo zaoszczędzą na rachunkach za ogrzewanie, ciepłą wodę czy oświetlenie – mówi Małgorzata Ostrowska, dyrektorka Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction – dewelopera inwestycji.

Budowa osiedla została podzielona na 2 etapy. Łącznie powstanie w nich 267 mieszkań znajdujących się w 9 trzy- i czteropiętrowych budynkach. W sprzedaży jest już obecnie dostępny pierwszy etap inwestycji: 4 budynki ze 132 mieszkaniami o powierzchni od 25,28 do 67,10 m². Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 135 stanowisk postojowych: 82 w garażu i 53 naziemne.

 

Osiedle ECOBerensona

 

Pod koniec lipca 2023 r. do sprzedaży trafiły także mieszkania w pierwszej inwestycji mieszkaniowej Naturalnie Aluzyjna realizowanej przez J.W. Construction na warszawskiej Białołęce. Deweloper ma w swoim portfolio już 3 inwestycje realizowane w technologiach drewnianych. Poza warszawską Białołęką prowadzi także sprzedaż kolejnego etapu osiedla domów jednorodzinnych Villa Campina w Ożarowie Mazowieckim. To pierwsze, pokazowe osiedle JWC realizowane w drewnie i wyposażone w efektywne energetycznie rozwiązania.

 

Źródło: J.W. Construction

 

Przeczytaj też:

Stilla – nowy projekt mieszkaniowy w Warszawie

Markowy Targówek – nowe mieszkania w Warszawie

Osiedle SOHO by Yareal w Warszawie – budowa III etapu

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in