Grzegórzecka 77 w Krakowie w VII etapie

23.09.2022

Na osiedlu Grzegórzecka 77 powstanie 85 mieszkań. Zakończenie najnowszego etapu zaplanowano na 2024 r.

 

Grzegórzecka 77

 

Osiedle Grzegórzecka 77 jest zlokalizowane na Grzegórzkach, w centralnej części Krakowa. Projekt charakteryzuje się nowoczesną architekturą. Podstawowym elementem wyróżniającym osiedle będzie oryginalna, kaskadowa zabudowa. Przestrzenie wspólne między budynkami urozmaicą alejki spacerowe, zróżnicowana roślinność oraz place zabaw.

W sprzedaży znajduje się 85 mieszkań z nowego, VII etapu osiedla Grzegórzecka 77. W tej inwestycji ceny zaczynają się od 13 300 zł za m². W ofercie znajduje się szeroki wachlarz mieszkań – od kawalarek do kilkupokojowych lokali. Powierzchnia lokali wyniesie od 29,17 do 93,90 m². Powierzchnię dodatkową będą stanowić duże balkony i tarasy na wyższych kondygnacjach oraz ogródki przypisane do mieszkań na parterze. W inwestycji przewidziano również ogólnodostępny parking, miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie. Metraż lokali usługowych będzie się kształtował w przedziale 96–168 m².

Inwestycja realizowana jest w odległości zaledwie 2 km od Rynku Głównego. Bulwary Wiślane znajdują się zaledwie 230 m od osiedla. W pobliżu zlokalizowane są liczne przystanki autobusowe i tramwajowe oraz ważny węzeł komunikacyjny Krakowa – Rondo Grzegórzeckiego.

Deweloperem osiedla Grzegórzecka 77 jest Develia S.A. Terminy zakończenia kolejnych faz inwestycji: V etap – wrzesień 2022 r., VI etap – grudzień 2023 r., VII etap – lipiec 2024 r.

 

Firma Develia, która w tym roku obchodzi 15-lecie działalności, zrealizowała dotąd 38 osiedli, składających się w sumie ze 103 etapów inwestycyjnych – ponad 14 000 mieszkań o powierzchni przeszło 760 000 m².

 

Przeczytaj też:

Racławicka 58 w Krakowie – nowe mieszkania na wynajem

Rezydencja Zofia – w Krakowie powstaje nowy dom opieki

Osiedle Fredry 6 w Krakowie w kolejnej fazie budowy

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in