Zmiany w zarządzie Grupy Atlas

13.11.2018

31 października, zgodnie z decyzją Rady Nadzorczej, prezesem Zarządu Grupy Atlas mianowany został Paweł Kisiel, dotychczasowy członek zarządu ds. sprzedaży i marketingu. Jednocześnie na członka zarządu powołano Piotra Grzelaka, zarządzającego wcześniej spółką i marką FOX Dekorator.

 

 

Paweł Kisiel zawodowo związany jest z Grupą Atlas od 2006 r. Jako prezes zarządu wchodzącej w skład Grupy spółki Sped Partner zajmującej się krajowymi i międzynarodowymi usługami spedycyjnymi był odpowiedzialny za jej restrukturyzację. Następnie jako wiceprezes zarządu należących do Grupy spółek Izohan i Izolmat aktywnie uczestniczył w procesach ich reorganizacji i łączenia oraz akwizycji marki Nexler. W czerwcu 2014 r. został powołany na stanowisko członka zarządu Grupy Atlas ds. marketingu i sprzedaży.

Paweł Kisiel jest absolwentem Wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej oraz programu MBA Oxford Brookes University. Doświadczenie zawodowe zdobywał realizując projekty restrukturyzacyjne i konsolidacyjne m.in. w Servisco, DHL, Trans Universal Poland S.A oraz CJ International Sp. z o.o.

 

 

Piotr Grzelak z Atlasem związał się jeszcze jako student Wydziału Chemicznego Politechniki Łódzkiej. Studia na tym wydziale ukończył w roku 2007, a w 2008 r. odbył także podyplomowe studia menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej. W trakcie swojej dotychczasowej kariery zawodowej w Atlasie pracował m.in. w Laboratorium Badawczo-Rozwojowym. Kolejne etapy jego rozwoju zawodowego związane były z działaniami marketingowymi i sprzedażowymi. Od roku 2013 kierował jako członek zarządu włączonym do Grupy Atlas przedsiębiorstwem FOX sp. z o.o. Po całkowitym przejęciu tej spółki przez Atlas w roku 2016 odpowiadał za segment produktów dekoracyjnych pod marką FOX.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.