Rozbudowa hali w parku MLP Pruszków II

22.02.2017

Generalnym wykonawcą rozbudowy istniejącej już hali w parku MLP Pruszków II została firma FB Antczak.

Inwestorem projektu jest MLP Group. Pracę rozpoczęły się w styczniu, planowane zakończenie projektu to czerwiec bieżącego roku.

Projekt stanowi rozbudowę przestrzeni magazynowej na terenie parku MLP Pruszków II. Zakres prac obejmuje wybudowanie dwóch funkcjonalnie powiązanych ze sobą budynków: hali magazynowej oraz budynku socjalno-biurowego, który został wyodrębniony ścianą oddzielenia pożarowego.

Hala magazynowa o łącznej powierzchni 10 920 m2 będzie podzielona na dwie, niezależne przestrzenie przeznaczone dla indywidualnych najemców.

Do hali magazynowej będzie przylegał dwukondygnacyjny budynek o łącznej powierzchni 1200 m2. Znajdą się w nim biura, pomieszczenia obsługi serwisowej, socjalne i sanitarne dla pracowników oraz showroomy przeznaczane do prezentacji produktów.

Wzdłuż elewacji budynku przewidziano lokalizację doków rozładunkowych dostępnych z placu manewrowego dla samochodów ciężarowych oraz bram wjazdowych wyposażonych w rampy umożliwiające wjazd do wnętrza hali. Wzdłuż doków planowana jest strefa rozładunku oraz kompletacji towarów.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.