26. Targi Budowlane Bud-Gryf

22.02.2017

Zbliża się 26. edycja jedynych na Pomorzu Zachodnim targów branż budowlanej i energetycznej Bud-Gryf 2017.

Organizowany od wielu lat Bud-Gryf na stałe wpisał się w kalendarz szczecińśkich imprez o charakterze targowym. W tym roku przygotowuje go nowy organizator – Żegluga Szczecińska Sp. z o.o. Wydarzenie odbędzie się 31.03-2.04 br. w hali MTS przy ul. Struga 6–8.

Celem Targów Budowlanych Bud-Gryf jest zaprezentowanie nowych technologii, materiałów budowlanych, maszyn, narzędzi i innowacyjnych rozwiązań energetycznych. Oferta ok. 150 wystawców gromadzi w hali wystawienniczej rokrocznie nawet 8000 zwiedzających. Już dziś wiemy o obecności firm prezentujących m.in. nowoczesne techniki grzewcze, materiały budowlane, budownictwo energooszczędne, pokrycia dachowe, stolarkę otworową, chemię budowlaną, wyroby z kamienia, ogrodzenia, kominki, instalacje solarne.

W programie targów zaplanowano także: konferencję „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu“ współorganizowaną przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego i Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, Strefę Majsterkowicza, Przestrzeń Architekta przygotowaną we współpracy z Zachodniopomorską Okręgową Izbą Architektów RP oraz konkurs „Wyróżniony wyrób“. Nie zabraknie także pokazów sprzętu, szkoleń branżowych skierowanych do profesjonalistów i możliwości uzyskania porad ekspertów.

Patronatami 26. edycji Targów Bud-Gryf objęli Prezydent Miasta Szczecin, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa oraz Wydział Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.

Więcej informacji na www.bud-gryf.pl.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.