Osiedle Miłe Mieszkania w Gdańsku

15.05.2009

W gdańskiej dzielnicy Łostowice powstanie najnowsza inwestycja firmy Ekolan. Jeszcze w tym roku, na całkowitej powierzchni ponad 28 tys. m², staną pierwsze czterokondygnacyjne budynki z dwu- i trzypokojowymi mieszkaniami.

Ukończenie pierwszego etapu inwestycji planowane jest na przełom I i II kwartału 2010 roku.
Nowa inwestycja Ekolanu będzie położona w pobliżu istniejących już domów jednorodzinnych osiedla Miłego i budynków wielorodzinnych Miłego Wzgórza. U podnóża przyszłego osiedla znajduje się jezioro, które będzie sprzyjać aktywnemu wypoczynkowi. O wyborze miejsca pod nową inwestycję, zadecydowała także jego rozbudowana infrastruktura.
 
 
Zabudowę nowej części osiedla będą stanowić budynki o czterech kondygnacjach, co nada osiedlu kameralny charakter. W jedno- i dwuklatkowych budynkach znajdą się dwu- i trzypokojowe lokale o powierzchni od 42 do 69 m². W budynkach, w zależności od wielkości, znajdzie się od 16 do 32 mieszkań. W I etapie inwestycji powstanie 48 lokali.
Podział mieszkań na strefę dzienną i nocną zaprowadzi architektoniczny ład i zwiększy funkcjonalność mieszkań, a tym samym również wygodę lokatorów. Wszystkie mieszkania zlokalizowane na parterze budynków będą mieć ogródki, a pozostałe mieszkania – balkony z widokiem na jezioro. Teren osiedla zostanie ogrodzony. Powstaną też zewnętrzne miejsca parkingowe.
 
 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.