Kreator Budownictwa Roku 2019. Znamy laureatów!

22.11.2019

Już wiadomo, które osoby i firmy zostały uhonorowane prestiżowym tytułem Kreator Budownictwa Roku 2019. W Łazienkach Królewskich w Warszawie odbyła się uroczysta gala, podczas której laureaci odbierali certyfikaty.

 

 

Tytuł Kreator Budownictwa Roku otrzymują osoby oraz firmy, które wyróżniają się kreatywnością i pasją tworzenia, wpływając dzięki temu na rzeczywistość branży budowlanej. Swoimi działaniami Kreatorzy Budownictwa Roku przyczyniają się do rozwoju rynku, tworzenia trendów w budownictwie, a także mogą stanowić wzór etycznego postępowania. Nasi laureaci swoją działalnością kształtują rynek budowlany, wprowadzają innowacje, dbają o jakość oferowanych produktów i usług, a także stosują proekologiczne rozwiązania i nowe technologie. W 2019 tytuł został przyznany po raz dziewiąty.

 

 

Galę w Pałacu na Wyspie w Łazienkach Królewskich otworzył prof. Zbigniew Kledyński, prezes Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

Po to jest ten projekt, żeby nagrodzić Państwa, za to że w tym codziennym trudzie – niełatwym, bo branża budowlana ma cały szereg różnego rodzaju swoich smaków – jesteście najlepsi. To Państwo, pomimo licznych ograniczeń, potrafią tę pozycję budować, nie tylko dla siebie, ale także dla wszystkich klientów i partnerów na rynku budowlanym – mówił prof. Zbigniew Kledyński.

 

 

Wśród gości honorowych był Artur Soboń, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej.

Dział budownictwa jest kluczowy dla polskiej gospodarki, dlatego mam nadzieję, że wspólnie z Państwem będziemy przygotowywać dobre projekty tak, aby wspierać proces inwestycyjno-budowlany – mówił Artur Soboń. – Znajdujemy się w gronie tych wszystkich, którzy są najsilniejsi na rynku, a dziś jesteśmy w gronie najlepszych, wyznaczających kierunki.

 

 

Podsumowania gali dokonała Aneta Grinberg-Iwańska, prokurent Wydawnictwa Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o.

Dziś do grona wyróżnionych dołączyło 20 osób i firm. Nasi laureaci nie tylko przyczyniają się do rozwoju polskiego budownictwa, ale i do kondycji całej krajowej gospodarki – mówiła Aneta Grinberg-Iwańska. – Gratuluję i jest mi niezmiernie miło, że wciąż mamy kogo i za co nagradzać, bo to właśnie Państwo są dowodem na to, że nie brakuje na polskim rynku kreatorów i innowatorów.

 

Projekt Kreator Budownictwa Roku odbywa się pod patronatem honorowym i z udziałem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Partnerem biznesowym wydarzenia Kreator Budownictwa Roku 2019 jest Opel Poland. Patronat medialny objął dziennik „Rzeczpospolita”. Galę poprowadziła Dorota Gardias.

 

 

 

 

Fot. Marek Jaśkiewicz

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.