Katowicka Residence – nowy budynek mieszkalny

04.07.2024

Katowicka Residence powstaje w centrum stolicy Górnego Śląska. W wieżowcu powstanie ponad 200 mieszkań.

 

Katowicka Residence

 

Katowicka Residence powstanie przy ul. Katowickiej 61, w niedalekiej odległości od słynnego Spodka i ul. Korfantego. W ramach projektu deweloper planuje wprowadzić na rynek 206 apartamentów o wysokim standardzie, które zostaną zlokalizowane w 15-piętrowym budynku. Na mieszkańców czekać będą lokale o zróżnicowanym metrażu (od 25 do 86 m²), z balkonami i tarasami. Znajdzie się tam także dwupoziomowy garaż, a do dyspozycji użytkowników zostaną oddane również komórki lokatorskie. Obiekt będzie ponadto wyróżniał się nowoczesną architekturą.

Katowicka Residence jest zlokalizowana niedaleko centrum miasta. Budynek będzie także dobrze skomunikowany z innymi częściami Katowic, między innymi dzięki znajdującym się w pobliżu przystankom transportu publicznego.

Deweloperem inwestycji jest Resi Capital S.A., spółka należąca do grupy kapitałowej Cavatina Group S.A.

 

Katowicka Residence

 

– Budynek Katowicka Residence będzie wyróżniał się dynamicznym, kaskadowym designem. Na elewacji dominować będą stonowane barwy i inspirowane naturą faktury, które nadadzą bryle wizualnej lekkości, wpisując ją w sąsiadującą tkankę miejską – dodaje Anna Łagowska-Cioch, head of residential sales & leasing, Resi Capital S.A.

 

Katowicka Residence to druga realizacja mieszkaniowa Resi Capital S.A. w Katowicach. Obecnie prowadzona jest sprzedaż lokali w Global Apartments stanowiących część multifunkcyjnego kompleksu Global Office Park przy ul. Mickiewicza. Do dyspozycji klientów oddano tam w sumie 663 apartamenty, zlokalizowane w unikatowej, 27-piętrowej wieży. Resi Capital prowadzi także sprzedaż 237 apartamentów w inwestycji Belg Apartamenty, realizowanej przez Cavatina Holding S.A. przy ul. Przemysłowej 3.

 

Źródło: Resi Capital S.A.

 

Czytaj także:

Kolejny etap budowy osiedla Ceglana Park w Katowicach rozpoczęty

Osiedle Kościuszki w Chorzowie gotowe

Wielorodzinny budynek modułowy w Mysłowicach – projekt NCBR

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in