Belg Apartamenty w Katowicach w sprzedaży

01.12.2023

W ramach budowy Belg Apartamenty powstanie blisko 240 mieszkań w bezpośrednim sąsiedztwie Skweru Richarda Holtzego.

 

Belg Apartamenty

 

Rozpoczęła się przedsprzedaż nowej inwestycji mieszkaniowej Belg Apartamenty w Katowicach. Na osiedlu znajdzie się 237 mieszkań wyróżniających się wysokim standardem wykończenia i szeroką ofertą metrażu: od 25 do 80 m². Inwestycja jest zlokalizowana w kultowej i dobrze skomunikowanej części miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Skweru Richarda Holtzego, przy ul. Przemysłowej 3, zapewniającej łatwy dostęp zarówno do centrum Katowic, jak również możliwość spędzania wolnego czasu na łonie przyrody, m.in. w położonej w pobliżu Dolinie Trzech Stawów.

 

Belg Apartamenty

 

Belg Apartamenty będą wyróżniały się kameralną, czteropiętrową zabudową. Cechować je będzie nowoczesny design, przy czym inwestor zadbał o najmniejsze detale architektoniczne i walory użytkowe części wspólnych. Lokale będą także dobrze doświetlone. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców zostaną oddane punkty usługowo-handlowe, starannie zaprojektowane tereny zieleni zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie budynków mieszkalnych, w tym zielone patio, a także przydomowe ogródki oraz podziemny garaż z 205 miejscami parkingowymi. Jednym z wyróżników Belg Apartamenty będą także eleganckie, otulone kaskadą zieleni schody prowadzące na teren inwestycji.

 

Belg Apartamenty

 

Inwestorem jest Cavatina Holding S.A. Prace budowlane rozpoczną się w grudniu 2023 r. Zakończenie inwestycji planowane jest na I kwartał 2025 r. Proces sprzedaży obsługiwać będzie Resi Capital S.A.

 

Źródło: Cavatina Holding S.A.

 

Przeczytaj też:

Kolejny etap budowy osiedla Ceglana Park w Katowicach rozpoczęty

Pierwsza Dzielnica – katowickie osiedle w budowie

Wielorodzinny budynek modułowy w Mysłowicach – projekt NCBR

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in