Kameralna Olszówka – nowe mieszkania we Wrocławiu

30.11.2020

Kameralna Olszówka to trzypiętrowy budynek mieszkalny zlokalizowany między trzema parkami w Krzykach, w którym zastosowane będą inteligentny system zarządzania oraz ekologiczne rozwiązania.

 

Kameralna Olszówka

 

Kameralna Olszówka powstanie przy skrzyżowaniu ul. Skarbowców i Szarugi w Krzykach–Partynicach we Wrocławiu. To pierwsza inwestycja mieszkaniowa, którą od początku do końca Grupa ROBYG prowadzi pod szyldem ROBYG WPB.

Kameralna Olszówka będzie trzypiętrowym budynkiem wielorodzinnym z dziedzińcem i garażem podziemnym. Znajdzie się tu jedynie 55 mieszkań o powierzchni od 40 do 80 m², o różnorodnych układach – od 2 do 4 pokoi. Do lokali na parterze będą przynależeć ogródki oraz zostaną zainstalowane w nich rolety zewnętrzne. Mieszkania położone na wyższych kondygnacjach będą miały loggie i balkony z balustradami szklanymi.

W budynku powstaną również parking podziemny, pomieszczenia na rowery i wózki. Na zewnątrz znajdą się dodatkowe miejsca parkingowe oraz zielone patio. Do budynku prowadzić będą dwa wejścia.

 

Kameralna Olszówka

 

W projekcie Kameralnej Olszówki są ekologiczne i nowoczesne rozwiązania. Standardem Grupy ROBYG jest Smart House marki Keemple w cenie każdego mieszkania. Jest to inteligentny system do zarządzania multimediami, monitoringiem i oświetleniem, dzięki któremu można m.in. zmniejszyć zużycie energii elektrycznej, a tym samym obniżyć rachunki za prąd nawet o 30%. Na dachu zostaną zainstalowane panele słoneczne, z których energia zasili oświetlenie części wspólnych budynku. Wewnątrz obiektu zostanie wykorzystane energooszczędne oświetlenie LED. To wszystko zapewni oszczędności na prądzie.

Obiekt będzie się znajdował pomiędzy trzema parkami: Południowym, Grabiszyńskim i planowanym  Krzyckim. Dodatkowym walorem lokalizacji jest malowniczy potok Olszówka Krzycka, od którego nazwę wzięła inwestycja.

Budowa Kameralnej Olszówki ma się rozpocząć w I kwartale 2021 roku. Natomiast jej zakończenie przewidziano na III kwartał 2022 roku.

Inwestycję prowadzi ROBYG WPB – marka powstała w 2019 roku w wyniku przyłączenia do Grupy ROBYG Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego.

 

Czytaj także: Atmo – nowa inwestycja mieszkaniowa we Wrocławiu

Aparthotel Legnicka 60C we Wrocławiu z mikroapartamentami

Nowa Manufaktura we Wrocławiu – rusza realizacja

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in