Apartamenty Kierbedzia 4 w Warszawie

15.07.2022

Inwestycję zrealizuje Eiffage Immobilier Polska.

 

Inwestycja Kierbedzia 4 powstanie w bliskim sąsiedztwie założonego przez Stanisława Augusta Poniatowskiego Parku Sieleckiego. Jej atuty to świetna lokalizacja, intrygująca historia i ciekawy projekt stawiający na funkcjonalność i wygodę przyszłych mieszkańców. Budynek będą tworzyły dwie bryły – jednokondygnacyjny pawilon usługowy i ośmiokondygnacyjna część mieszkaniowa. Za całość Kierbedzia 4 odpowiada Eiffage Immobilier Polska, a za budowę Eiffage Polska Budownictwo.

 

Projekt to architektoniczna wizja Mariusza Rutza z JSK Architekci.

Chcieliśmy połączyć współczesną architekturę funkcjonalną z modernistycznymi pawilonami Mokotowa. Pawilon swoimi proporcjami i architekturą nawiązuje do modernistycznych pawilonów warszawskich, z kolei bryła części mieszkaniowej jest dialogiem z otaczającymi inwestycję budynkami. Uwagę przyciągać będzie grafitowy, mieniący się tynk, który zmieni swoje formy przestrzenne dzięki światłocieniowi.

 

>>> Wiślany Mokotów – ruszyła budowa VII etapu

>>> Symbio City Live & Invest – nowe osiedle w Warszawie

>>> Osiedle Leśne Wzgórza na warszawskiej Białołęce

 

Elewacja Kierbedzia 4 będzie ambientowo podświetlona, a na jej zachodniej części zaplanowano zieleń. Oryginalną i kaskadową formę architektoniczną podkreślą szklane balustrady balkonów i tarasów. Do wnętrza wejdziemy przez reprezentacyjne i nowoczesne lobby. W korytarzach znajdą się stylowe portale drzwiowe sięgające aż do sufitu oraz wycieraczki zintegrowane z posadzką holu.

Deweloper ma zadbać również o artystyczny wymiar inwestycji Kierbedzia 4. Elementy sztuki są bowiem charakterystyczne dla projektów Eiffage – mural na budynku na Nowej Pradze czy lobby z lustrami Oskara Zięty w inwestycji we Wrocławiu to tylko jedne z przykładów mariażu sztuki i budownictwa użytkowego w realizacjach tego dewelopera.

 

Kierbedzia 4

 

W budynku Kierbedzia 4 zaprojektowano 128 apartamentów. Lokale na parterze będą miały wysokość 3 m oraz prywatne ogródki, a te na wyższych kondygnacjach – balkony lub tarasy. Z mieszkań na ostatnich piętrach będzie można podziwiać panoramę Warszawy. Rozkłady mieszkań będą funkcjonalne, dzięki czemu nawet w lokalach typu studio znajdzie się wydzielona przestrzeń sypialniana, a w mieszkaniach 2-pokojowych – przestrzeń garderobiana. Mieszkania można łączyć.

Powierzchnie mieszkaniowe zaczynają się od 33,77 mkw., a największy lokal ma ponad 88 mkw. powierzchni użytkowej. Do wyboru są mieszkania typu studio, 2-,3- i 4-pokojowe. Każdy lokal ma panoramiczne okna o wysokości do 2,2 m, co sprawia, że pomieszczenia są bardzo dobrze doświetlone. Mieszkania zostaną również dostosowane do montażu klimatyzacji. Na wszystkich balkonach znajdą się gniazdka elektryczne, na tarasach także dodatkowe oświetlenie, a w prywatnych ogródkach ujęcia wody do podlewania roślin. Mieszkańcy będą mogli korzystać z systemu master key, czyli jednego klucza do otwierania zarówno wejścia do budynku, hali garażowej, jak i konkretnego mieszkania.

 

>>> NEOWO – zrównoważone osiedle na warszawskim Bemowie

>>> Chmielna w Warszawie z pozwoleniem na budowę

 

W garażu znajdzie się 151 miejsc parkingowych, 68 komórek lokatorskich i 6 boksów rowerowych, wieszaki na rowery i stacja do naprawy rowerów. Zaplanowano też miejsca ładowania samochodów elektrycznych. Deszczówka będzie magazynowana i wykorzystywana do podlewania zielonego dziedzińca. Zainstalowane zostanie oświetlenie LED i energooszczędne windy oraz system kontroli dostępu i monitoring. Teren inwestycji będzie zamknięty i chroniony. Zakończenie inwestycji zaplanowano na połowę 2024 roku.

 

Kierbedzia 4 to inwestycja w bardzo dobrej lokalizacji – na Dolnym Mokotowie. Budynek będzie miał kameralny charakter dzięki usytuowaniu przy cichej i jednokierunkowej ulicy o małym natężeniu ruchu samochodowego. Okolica jest dobrze skomunikowana z innymi częściami Warszawy dzięki autobusom, które mają przystanki około 170 m od budynku.

 

W okolicy Kierbedzia znajdują się Park Sielecki i Park Arkadia. Z kolei Łazienki Królewskie dzieli od inwestycji jedynie kilkunastominutowy spacer, a kompleks sportowy Warszawianka znajduje się w zasięgu zaledwie kilku minut jazdy samochodem. Kierbedzia 4 to także dobry adres dla miłośników sztuki – w bliskim sąsiedztwie znajduje się Spectra Art Space, przestrzeń słynąca z wystaw sztuki współczesnej i wydarzeń kulturalnych. W okolicy są restauracje i kawiarnie, punkty usługowe, sklepy spożywcze i centra medyczne.

 

Lokalizacja Kierbedzia 4 to atrakcyjny adres zarówno dla mieszkańców, jak i inwestorów. Obecnie na Dolnym Mokotowie powstaje niewiele budynków mieszkalnych, co sprawia, że kameralna inwestycja Eiffage, położona w sąsiedztwie biur, ambasad czy terenów zielonych, jest atrakcyjnym adresem na mapie miasta, także pod kątem wynajmu.

 

Kierbedzia 4 jest czwartą inwestycją mieszkaniową Eiffage Immobilier w stolicy. Deweloper wybudował m.in. Stalową 27 na Nowej Pradze i Villę Sadyba. Wszystkie inwestycje Eiffage Immobilier Polska są realizowane w ramach branżowej synergii i ścisłej współpracy między deweloperem (Eiffage Immobilier Polska) i generalnym wykonawcą (Eiffage Polska Budownictwo SA).

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.