Symbio City Live & Invest – nowe osiedle w Warszawie

07.07.2022

Symbio City Live & Invest połączy przestrzeń przeznaczoną do bezpośredniego zamieszkania z lokalami dla inwestorów.

 

Symbio City

 

Symbio City Live & Invest powstaje przy ulicy Marii Rodziewiczówny na warszawskim Witolinie. Osiedle to z jednej strony przestrzeń mieszkalna stanowiąca propozycję dla współczesnych rodzin, z drugiej z kolei miejsce dla inwestorów. W ośmiopiętrowym budynku przedzielonym na pół znajdą się zarówno mieszkania, jak i lokale inwestycyjne rozdzielone klatkami schodowymi z osobnymi wejściami do budynku.

Osiedle ma nawiązywać do symbiozy oraz symbolizować harmonię między możliwością zaspokojenia dwóch potrzeb – mieszkania oraz inwestowania. Bryła zaprojektowana jest bowiem w układzie kaskadowym na planie prostokąta, dzieląc się na część mieszkalną po stronie zachodniej oraz inwestycyjną na wschodzie. Zgodnie z zamysłem architekta do obu przestrzeni poprowadzą oddzielne klatki schodowe z osobnymi wejściami do budynku.

 

Symbio City

 

W części mieszkalnej znajdą się 52 lokale o powierzchni od 45 do 171 m². Wszystkie mieszkania od strony parku będą miały balkony lub tarasy o powierzchni do 85 m². Lokale Symbio City Invest umiejscowione po stronie wschodniej to natomiast mieszkania inwestycyjne przeznaczone dla osób szukających stałego źródła dochodu. Znajdą się tutaj również kawalerki. Dostępnych będzie 79 nowoczesnych lokali o zróżnicowanych metrażach od 31 do 89 m².

Cechą charakterystyczną budynku jest mnogość zastosowanych faktur tynku, paneli elewacyjnych, a także liczne przeszklenia i szklane balustrady stanowiące dodatkowy walor architektoniczny. Wysokość pomieszczeń o minimum 2,70 m umożliwi ich właściwe oświetlenie. W inwestycji zaplanowano halę garażową oraz komórki lokatorskie.

Osiedle jest dobrze skomunikowane ze ścisłym centrum Warszawy.

Inwestycja jest już w trakcie budowy, a szacowany termin zakończenia to IV kwartał 2023 r. Deweloperem jest firma Profbud, a projekt architektoniczny przygotowała pracownia OPA Architekci.

 

Przeczytaj też:

Osiedle Leśne Wzgórza na warszawskiej Białołęce

NEOWO – zrównoważone osiedle na warszawskim Bemowie

Chmielna w Warszawie z pozwoleniem na budowę

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.