Chmielna w Warszawie z pozwoleniem na budowę

03.06.2022

Chmielna to nowa inwestycja mieszkaniowa powstająca w centrum Warszawy. Projekt zakłada budowę 2 budynków z 243 mieszkaniami.

 

Chmielna

 

Chmielna to niewielki kompleks mieszkaniowy usytuowany naprzeciwko Varso Tower – najwyższego budynku biurowego w Europie. BPI Real Estate Poland otrzymało pozwolenie na budowę inwestycji. Przy ul. Chmielnej powstaną 2 nowoczesne budynki, w których znajdą się 243 mieszkania o łącznej powierzchni 11 335 m². Do mieszkań zlokalizowanych na ostatniej kondygnacji przynależne będą tarasy. Ciekawym wyróżnikiem inwestycji będzie ogród na dachu jednego z budynków, przeznaczony do dyspozycji mieszkańców. Ogródki natomiast znajdą się na wewnętrznym dziedzińcu inwestycji. W inwestycji przewidziano także garaż podziemny. Powstaną również stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych, a także stojaki dla rowerów. We wschodniej części działki zaprojektowano pieszy pasaż z usługami, który ma połączyć ulice Chmielną i Złotą.

Projekt inwestycji został przygotowany przez pracownię architektoniczną S.A.M.I. Dwa budynki mieszkalne Chmielna o eleganckiej, ponadczasowej architekturze będą współgrać z otaczającą je zabudową.

Chmielna jest zlokalizowana w odległości tylko 6 min pieszo od Dworca Centralnego. Inwestycja będzie realizowana w duchu idei zrównoważonego rozwoju i koncepcji nowoczesnego miasta w 15 min.

Zakończenie realizacji budynków przewidziano na drugą połowę 2024 r.

 

Przeczytaj też:

M Bemowo – nowe osiedle w Warszawie

Krakowska Vita w Warszawie w I etapie

In Place – nowe osiedle w Warszawie

 

Sprawdź: Produkty

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in