M Bemowo – nowe osiedle w Warszawie

02.06.2022

Osiedle M Bemowo powstaje w odległości zaledwie 200 m od planowanej stacji metra Chrzanów. Jest inspirowane warszawską przedwojenną szkołą modernizmu.

 

M Bemowo

 

M Bemowo powstaje przy ulicy Szeligowskiej w Warszawie. Znajdzie się tu w sumie 247 mieszkań o podwyższonym standardzie w trzech budynkach o ciekawej architekturze.

W pierwszych dwóch etapach osiedla powstaną trzy budynki z sześcioma kondygnacjami naziemnymi i dwoma lokalami usługowymi na parterze. Lokale będą miały powierzchnię od 35 do 77 m² i rozkłady: 2-, 3- lub 4-pokojowe. Mieszkania będą miały ogródki ogrodzone żywopłotami, balkony oraz loggie na wyższych piętrach.

 

M Bemowo

 

Charakterystyczną bryłę M Bemowo podkreślają balkony, których pełne balustrady zostały specjalnie zaokrąglone w narożnikach budynków. Elewacja w kolorze białym połączona z dekoracyjną płytką klinkierową to nawiązanie do warszawskiej przedwojennej szkoły modernizmu, będącej inspiracją dla projektanta osiedla. Dodatkowym atutem inwestycji są powiększone okna, dzięki którym osiedle zyskuje elegancki, ale jednocześnie lekki charakter.

O podwyższonym standardzie M Bemowa świadczy również poziom wykończenia części wspólnych. W holach pojawią się: podwieszane sufity, skrzynki pocztowe wpuszczane w ścianę oraz stylowe lustra. Portale drzwiowe zaakcentowane zostaną listwami LED, a całość dopełni elegancka okładzina w kolorze różowo-miedzianym.

 

M Bemowo

 

Na terenie osiedla mieszkańcy skorzystają także z opcji bezdotykowego otwierania drzwi przy pomocy aplikacji na smartfonie. Do dyspozycji mieszkańców będzie 257 miejsc parkingowych w hali garażowej i na parkingu naziemnym.

Klimatu całej inwestycji dodadzą pergole z pnączami na elewacji i przy rampach garażowych. W osiedlowej przestrzeni do relaksu pojawią się nowe nasadzenia, ławeczki, miniserwis rowerowy ze stojakami, plac zabaw, a także budki dla ptaków i domki dla owadów. Zieleń na terenie inwestycji będzie nawadniana z systemu gromadzącego wodę deszczową.

W odległości ok. 200 m od M Bemowo planowana jest nowa stacja metra Chrzanów. Dobry dojazd do trasy S8 umożliwia szybki wyjazd z miasta.

Deweloperem inwestycji jest Bouygues Immobilier Polska. Budowa osiedla rozpocznie się w IV kwartale 2022 r. Architektura: pracownia HRA Architekci.

 

 

M Bemowo to kolejna inwestycja na Chrzanowie, którą w tym roku ogłosił francuski deweloper Bouygues Immobilier. Dotychczas deweloper postawił tam już 5 inwestycji: Villa L’azur, Patio Avenir, Accent Vert, Accent Eco oraz Villa de Charme. Obecnie przy ul. Batalionów Chłopskich buduje jeszcze Osiedle Lumea.

 

Czytaj także:

NOVÉLIA Bemowo – nowe mieszkania w Warszawie

Kłopotowskiego No11 – nowe mieszkania na warszawskiej Pradze

Krakowska Vita w Warszawie w I etapie

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in