NOVÉLIA Bemowo – nowe mieszkania w Warszawie

22.09.2021

NOVÉLIA Bemowo to kameralny budynek, który dostarczy na warszawski rynek 89 mieszkań z nowoczesnymi i ekologicznymi udogodnieniami.

 

NOVÉLIA Bemowo

 

NOVÉLIA Bemowo powstanie przy ul. Wieśniaczej na osiedlu Górce, w centralnej części Bemowa, ale w kameralnej okolicy. 6-piętrowy budynek będzie się wyróżniał ciekawą bryłą. Projektanci przełamali jego formę rytmicznymi, modułowymi uskokami, a elewację na całej długości otoczyli liniami balkonów.

W NOVÉLIA Bemowo powstanie 89 mieszkań. Najwięcej z nich to lokale dwu- oraz trzypokojowe, ale dostępnych będzie też 7 mieszkań czteropokojowych. Powierzchnia lokali jest zróżnicowana – od 35 do 126 m².

Mieszkania na parterze będą mieć ogródki. Każde mieszkanie na kondygnacjach od 1. do 6. będzie miało balkon. Dodajmy, że biały gradient szklanych balustrad balkonowych zapewni mieszkańcom dobre doświetlenie mieszkań. Lokale na najwyższym, szóstym piętrze – cofniętym w stosunku do elewacji o 3 m – zaprojektowano z przestronnymi tarasami na dachu.

 

NOVÉLIA Bemowo

 

Mieszkańcy NOVÉLIA Bemowo będą mieli do dyspozycji nowoczesne technologie, w tym inteligentne wideodomofony z obsługą poprzez smartfon. Nowy budynek zostanie też wyposażona w szereg efektywnych i wypróbowanych rozwiązań ekologicznych. Na dachu zostaną zamontowane panele fotowoltaiczne, a w budynku zainstalowane będzie energooszczędne oświetlenie LED, dzięki czemu niższe będą koszty energii użytkowanej w częściach wspólnych. Obiekt zostanie też wyposażony w rozwiązania służące do retencji wody opadowej, która posłuży do utrzymania otaczającej go zieleni. W ramach inwestycji pojawią się także budki lęgowe dla ptaków oraz ogólnodostępne, zewnętrzne stojaki rowerowe.

Lokalizacja nowego budynku mieszkalnego jest dobrze skomunikowana z resztą Warszawy. Budowana stacja metra linii M2 – Bemowo znajduje się 14 minut spacerem od budynku. Otwarcie stacji zaplanowano na 2022 r.

Inwestorem budynku na Bemowie jest Bouygues Immobilier Polska. W stolicy deweloper zrealizował do tej pory 46 inwestycji, m.in. na Wilanowie, Bemowie, Ursynowie, Pradze, Woli, Ochocie i w Śródmieściu. Obecnie realizuje 5 kolejnych projektów zlokalizowanych w różnych dzielnicach miasta.

 

Czytaj także:

Aleje Praskie – nowe osiedle w Warszawie

Osiedle Na Woli – ostatni etap gotowy

Złota Oksza – nowe osiedle na warszawskim Ursusie

 

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.