Osiedle Na Woli – ostatni etap gotowy

26.08.2021

Osiedle Na Woli w Warszawie jest już w pełni ukończone. Dobiegła końca budowa ostatniego, dziewiątego jego etapu.

 

Osiedle Na Woli

 

Warszawskie Osiedle Na Woli przy ul. Sowińskiego obejmuje w sumie blisko 1700 lokali. W etapie IX, ostatnim, powstał 17-piętrowy budynek, który stanowi dominantę osiedla. Dzięki temu z ostatnich kondygnacji rozciąga się widok na panoramę miasta.

W ostatnim etapie wybudowano 301 mieszkań i cztery lokale usługowe. Zaprojektowano szeroki wachlarz mieszkań: od kawalerek o powierzchni 25 m² po czteropokojowe lokale o powierzchni blisko 80 m². Do dyspozycji mieszkańców jest również podziemna hala garażowa z komórkami lokatorskimi oraz naziemne miejsca parkingowe.

Osiedle Na Woli ma także dobrze zagospodarowane otoczenie – na jego terenie można spędzać czas na zadrzewionym, zielonym dziedzińcu z placem zabaw. Cała inwestycja jest monitorowana i znajduje się pod nadzorem 24-godzinnej ochrony.

Dobrą komunikację z innymi rejonami miasta zapewniają liczne linie autobusowe i tramwajowe oraz znajdująca się w zasięgu kilkunastominutowego spaceru stacja II linii metra – przystanek Księcia Janusza.

Deweloper inwestycji, firma Develia S.A., wyprzedził harmonogram prac i przed terminem zakończył realizację ostatniego etapu. Pierwotnie ukończenie budowy planowane było na IV kwartał 2021 r.

Generalnym wykonawcą IX etapu osiedla była firma Kalter. Za projekt inwestycji odpowiada pracownia Architekci Dawidczyk & Partnerzy.

 

Czytaj także:

Złota Oksza – nowe osiedle na warszawskim Ursusie

Osiedle Latte na Bielanach w Warszawie

Aparté Mokotów w Warszawie – ruszyła sprzedaż mieszkań

 

Zobacz: Produkty

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in