Aparté Mokotów w Warszawie – ruszyła sprzedaż mieszkań

05.05.2021

Aparté Mokotów to kolejne warszawskie osiedle realizowane przez dewelopera Bouygues Immobilier Polska.

 

Aparté Mokotów powstanie w zacisznej części Mokotowa przy ul. Polskiej. Dojazd do centrum ułatwia pobliska ul. Czerniakowska i kilka arterii prowadzących do Śródmieścia. W pobliżu przebiega też Trasa Siekierkowska, którą szybko można dojechać na Pragę, do Wawra i Wilanowa. W odległości ok. 3 km znajdują się Łazienki Królewskie. W okolicy dominuje niewysoka zabudowa – głównie domy jednorodzinne.

Niedaleko Aparté Mokotów znajdują się zielone tereny nadwiślańskie i plaża. Ten fragment lewego brzegu rzeki jest bardzo malowniczy. Przebiega tędy ścieżka przyrodnicza „Wisła warszawska”. Okolica chętnie odwiedzana jest przez biegaczy, spacerowiczów i rowerzystów.

 

Aparté Mokotów

 

O osiedlu Aparté Mokotów

Pod względem architektonicznym inwestycja powinna dobrze wpisać się w okolicę. Niskie nowe budynki będą wysokością pasowały do sąsiednich. Zaprojektowano w nich 92 mieszkania. Większość to lokale dwupokojowe (od 39 do 53 mkw.) oraz trzypokojowe (od 52 do 68 mkw.). W Aparté Mokotów do wyboru jest również 17 dużych mieszkań czteropokojowych o powierzchni od 84 do 115 mkw., z dużymi balkonami (do 17 mkw.). Na parterze zaplanowano ogródki (metraż do 224 mkw.)

 

Większość mieszkań trzypokojowych i czteropokojowych to lokale dwustronne, a niektóre są nawet trójstronne. Część mieszkań ma dwie łazienki, a poza tym dodatkową toaletę, pralnię lub garderobę. Zaprojektowano mieszkania z aneksami kuchennymi, ale też z osobnymi kuchniami. W każdej klatce będzie winda. Przewidziano 93 miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej.

 

Zobacz:

Moko Botanika – nowe osiedle na warszawskim Mokotowie

Bulwary Praskie w Warszawie – I etap w budowie

Aleja Słowiańska 23 – mieszkania w nowym apartamentowcu

 

Aparté Mokotów

 

Ekologia i well-being na osiedlu Aparté Mokotów

Standardem w projektach dewelopera stają się rozwiązania z zakresu ekologii i well-being. Nie zabraknie ich także w tej inwestycji. Na dachach zainstalowane zostaną panele fotowoltaiczne służące do zasilania części wspólnych. Nawierzchnia dachu będzie pokryta jasnym żwirem w celu zabezpieczenia przed nadmiernym nagrzewaniem budynku latem i zwiększenia trwałości izolacji wodoszczelnej. Na terenie inwestycji zamontowany zostanie system retencji wody opadowej, która będzie używana do podlewania osiedlowej roślinności. Pozostała część wody opadowej będzie odprowadzana do gruntu na obszarze inwestycji. Zamontowane zostaną budki lęgowe dla ptaków oraz domki dla owadów pożytecznych. Rozwiązaniami z zakresu well-being będą zadaszone stojaki na rowery, pomieszczenie na wózki oraz paczkomat do wyłącznej dyspozycji mieszkańców osiedla.

 

Aparté Mokotów

 

Inwestycję realizuje Bouygues Immobilier Polska, który w 2021 roku obchodzi 20-lecie działalności w Polsce. Przez ten czas firma ukończyła 51 inwestycji mieszkaniowych w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. Łącznie deweloper oddał do użytku ponad 7200 mieszkań.

 

Sprawdź: Produkty budowlane

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.