Moko Botanika – nowe osiedle na warszawskim Mokotowie

05.03.2020

Moko Botanika to inwestycja mieszkaniowa w Warszawie, w której ma się znaleźć 477 mieszkań o powierzchni od 32 do 113 m².

 

 

Inwestycja jest realizowana przez Marvipol Development przy ulicy Bokserskiej 54 w południowo-zachodniej części Mokotowa, na warszawskim Służewcu. Moko Botanika to nowoczesny projekt, w skład którego wejdzie docelowo 477 mieszkań i 6 lokali usługowych. Obecnie w sprzedaży jest 156 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanych układach – od kawalerek po duże 4-pokojowe lokale, o powierzchniach od 32 do 88 m². Każdy lokal będzie miał odrębny balkon, loggię, ogródek lub taras o powierzchni wynoszącej nawet 100 m².

Pośrodku osiedlowego dziedzińca powstanie eleganckie, otoczone zielenią patio z pergolą oraz punkty z mgiełką wodną, zapewniające mieszkańcom ochłodę w letnie dni. Powstanie również oddzielna strefa rekreacyjna z urządzeniami przeznaczonymi do ćwiczeń oraz wieloelementowym placem zabaw dla dzieci. Osiedle będzie monitorowane i nadzorowane przez pracowników ochrony.

Moko Botanika jest realizowane w części Mokotowa z bardzo dobrze funkcjonującą siecią komunikacji miejskiej. Dojazd do centrum Warszawy zajmuje około 15–20 minut.

Projekt architektoniczny inwestycji przygotowała pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates. Budowa osiedla ma się rozpocząć w II kwartale br., a jej zakończenie zaplanowano na IV kwartał 2021 roku.

 

Przeczytaj też: Stalowa 27, czyli: Kocham Pragę

Apartamenty Oszmiańska 20 w Warszawie

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in