Problemy geologii inżynierskiej – sympozjum

26.08.2021

7. Ogólnopolskie Sympozjum Współczesne Problemy Geologii Inżynierskiej w Polsce, odbędzie się 14–17 września 2021 r. w formie hybrydowej – w Bydgoszczy i online.

 

Problemy geologii inżynierskiej

 

Ogólnopolskie Sympozjum Współczesne Problemy Geologii Inżynierskiej w Polsce to jedna z niewielu okazji do wymiany doświadczeń i poglądów dotyczących poprawy jakości dokumentowania geologiczno-inżynierskiego w tak licznym gronie. Poprzez wspólne spotkania i nawiązywanie kontaktów przedsiębiorców z naukowcami wydarzenie umożliwia transfer wiedzy z nauki do biznesu i przepływ praktycznych doświadczeń z biznesu do środowisk naukowych.

Sympozjum Problemy Geologii Inżynierskiej w Polsce ma charakter ogólnopolski i odbywa się cyklicznie co 3 lata. Uczestniczą w nim przedstawiciele z różnych regionów kraju, charakteryzujących się odmiennymi warunkami i problemami natury geologicznej. Wydarzenie stwarza forum do wymiany doświadczeń i poznania nowych trendów w podejściu do zagospodarowania przestrzeni podziemnej terenów zurbanizowanych oraz pozwala uzyskać dostęp do aktualnej wiedzy i innowacyjnych rozwiązań. Sympozjum jest także dobrym miejscem do nawiązywania kontaktów w celu inicjowania badań naukowych oraz pozyskania nowych partnerów do współpracy.

Partner główny: REMEA
Partnerzy wspierający: soft-projekt, Polbud Pomorze, Grupa HGS, INI-GEO Warszawa, Warbud, i2 Analytical
Partnerzy: UNI-GEO Południe, GEOLAB

Więcej informacji na konferencje.pgi.gov.pl/pl/wpgi2021.html

 

 

Przeczytaj też:

Błędy w dokumentacji podłoża i konsekwencje

Diagnostyka podłoża budowlanego według Eurokodu 7. Wybrane zagadnienia

Fundamenty na gruntach ekspansywnych

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.