Osiedle Latte na Bielanach w Warszawie

11.06.2021

Osiedle Latte to inwestycja mieszkaniowa Unidevelopment. Projekt budynku zakłada budowę 124 mieszkań o powierzchni od 28 do 106 mkw. Siedem lokali będzie dwupoziomowych.

 

Osiedle Latte – nowoczesny, funkcjonalny i estetyczny budynek. Nieruchomość będzie miała na elewacji elementy drewna i kamienia, a na jednej ze ścian pojawi się artystyczny mural. Zaplanowane zostały duże drewniane okna i przestronne tarasy o metrażu sięgającym nawet 45 mkw. Na parterze budynku znajdą się lokale o wysokości 3,5 m. Będą do nich przypisane ogródki (największy o powierzchni 107 mkw.). Na parterze znajdzie się też pięć lokali przeznaczonych na cele usługowe.

 

osiedle latte

Osiedle Latte – wizualizacja

 

Do dyspozycji mieszkańców osiedla Latte będą stojaki rowerowe oraz samodzielne stacje serwisowe. Zamontowane zostaną wideodomofony i monitoring wizyjny, którym zarządzać będzie ochrona. Zaprojektowano kameralną przestrzeń rekreacji, która podzielona będzie na dwie strefy – otwartą oraz zaciszną. W części otwartej zaplanowano ławki z pergolami. Strefę tę wyróżniać będzie niska roślinność, dzięki temu możliwa będzie swobodna organizacja drobnych aktywności fizycznych. Druga strefa wydzielona zostanie żywopłotem. Znajdzie się tu taras z długą drewnianą ławką oraz leżankami.

 

Zobacz:

Aparté Mokotów w Warszawie – ruszyła sprzedaż mieszkań

Bulwary Praskie w Warszawie – I etap w budowie

Forêt w Warszawie – mieszkania wśród drzew

 

Bielany są postrzegane przez klientów jako bardzo dobra lokalizacja. W bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla Latte znajdują się sklepy, galeria handlowa, restauracje, kawiarnie, a także szkoły i przedszkola. W odległości ok. 1 km od osiedla usytuowana jest stacja metra Młociny, z której do centrum Warszawy dojechać można w. 20 minut – mówi Barbara Kunicka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Unidevelopment. Ogromnym atutem Bielan jest niewątpliwie bliskość licznych terenów zielonych takich jak Las Bielański, Las Młociński, Stawy Brustmana, do których z naszego osiedla można dotrzeć spacerem w kilkanaście minut. Do oddalonego o 4 km Kampinoskiego Parku Narodowego, najlepiej wybrać się rowerem. Wszystko to sprawia, że Bielany cieszą się zainteresowaniem osób o różnym stylu życia – zarówno tych, którzy odnajdują się w klimatach wielkomiejskich, jak i tych, którzy cenią sobie spokój i bliskość natury – dodaje Barbara Kunicka.

 

W czerwcu 2021 r. mieszkania z osiedla Latte trafiły do sprzedaży rezerwacyjnej. Ceny lokali zaczynają się od 11 400 zł/mkw. Wszystkie szczegóły dotyczące inwestycji znaleźć można na stronie internetowej dewelopera. Start budowy nieruchomości zaplanowany jest na sierpień 2021 r. Prace zakończą się pod koniec 2022 roku. Inne inwestycje mieszkaniowe realizowane w 2021 r. w Warszawie przez Unidevelopment to Osiedle Ursa Sky oraz Osiedle Coopera.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.