Construction Machinery Exhibition 2021

11.06.2021

Construction Machinery Exhibition 2021 to targi, które pozwolą profesjonalistom z sektora budowlanego zapoznać się z szeroką ofertą maszyn budowlanych oraz innowacyjnymi technologiami i narzędziami.

 

Construction Machinery Exhibition

 

Targi Maszyn Budowlanych Construction Machinery Exhibition będą się odbywać między 30 września a 2 października 2021 r. w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo. Są to premierowe targi, podczas których specjaliści z branży budowlanej będą mieli dogodną okazję zapoznać się z bogatą i zróżnicowaną ofertą wiodących firm, a także poznać i omówić czynniki generujące rozwój dyscypliny. Wydarzenie będzie miejscem wymiany informacji na temat najnowszych technologii budowlanych, wykorzystywanych do wznoszenia obiektów, jak również nowoczesnego oprogramowania i innych dostępnych narzędzi.

Zakres branżowy wydarzenia związany jest z zagadnieniami z zakresu inżynierii lądowej, określanej także jako budownictwo lądowe i wodne. W trakcie targów prezentowane będą maszyny, pojazdy oraz komponenty budowlane, a także podnośniki, rusztowania, deskowania, szalunki czy dźwignice. Uczestnicy targów Construction Machinery Exhibition zobaczą również najnowsze maszyny recyklingowe i robocze, maszyny do górnictwa skalnego oraz pojazdy utrzymania dróg i zieleni. Wśród firm przedstawiających swoją ofertę nie zabraknie także dostawców usług serwisowych oraz części zamiennych.

Dodatkowym atutem jest fakt, że w tym samym czasie w Ptak Warsaw Expo będą miały miejsce również targi narzędziowe – Warsaw Tools & Hardware Show.

Wydarzenia zrzeszające przedstawicieli branży wykończeniowej oraz sektora budowlanego wyróżnia nowoczesna hybrydowa formuła, łącząca klasyczne targi z pokazami i demonstracjami prac budowlanych, recyklingowych, wykończeniowych, stolarskich, montażowych i DIY. Bardzo dobra lokalizacja, branżowy charakter obu wydarzeń oraz udogodnienia logistyczne Centrum Targowo-Kongresowego Ptak Warsaw Expo dają duże możliwości prezentacji swoich produktów i usług wystawcom z branży remontowo-budowlanej. Spójna tematyka obu wydarzeń oraz obecność w jednym miejscu i czasie zarówno przedstawicieli firm prowadzących działalność w zakresie budownictwa, jak i reprezentantów branży wykończeniowej będą niewątpliwie sprzyjać budowaniu trwałych relacji biznesowych i pozyskaniu nowych kontrahentów.

Więcej informacji na temat wydarzenia: warsawconstructionexpo.com

 

 

Przeczytaj też:

Deskowania tunelowe w budownictwie mieszkaniowym

Rusztowania przejezdne aluminiowe – wymagania techniczne i zapowiedź zmian

Rusztowania podwieszane – charakterystyka, zastosowanie, rozwój

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.