Polecamy: Ambasada Budownictwa TV, czyli nowy branżowy kanał na YouTube!

Artykuł sponsorowany

03.06.2022

Ambasada Budownictwa TV to prawdziwa gratka dla tych, co budują lub remontują! Niezależnie od tego, czy występujesz w roli inwestora, wykonawcy czy dostawcy.

 

Ambasada Budownictwa TV

O dowolnej porze, w dowolnym miejscu

Kanał Ambasada Budownictwa TV na You Tube to miejsce, w którym znajdziecie odpowiedzi na pytania pojawiające się w gronie potencjalnych i obecnych inwestorów. To też miejsce na zdobywanie wiedzy o technologiach i materiałach, bez których nie można mówić o nowoczesnym budownictwie. Priorytetem na tym kanale jest tematyka ciekawa z punktu widzenia osób budujących własny dom. Drugim filarem jest podnoszenie kompetencji branżowych specjalistów oraz nawiązywanie nowych relacji biznesowych. A wszystko w formie wywiadów prowadzonych przez profesjonalnego dziennikarza do obejrzenia wtedy, kiedy Wam pasuje.

 

Ambasada Budownictwa TV

To interesuje firmy wykonawcze

Jeden z ostatnich odcinków na kanale Ambasada Budownictwa TV dotyczył zagadnień prawnych związanych z kontraktacją prac remontowo-budowlanych. Mówiąc wprost, Ekspert Ambasady Budownictwa – Radca prawny Michał Bilski – wymienił absolutnie kluczowe elementy umowy, która będzie chronić interesy obu stron: inwestora jak i firmy wykonawczej. Z tego co wiemy, już niedługo pogłębiony zostanie z nim temat klauzul umownych, które są wyjątkowo ważne w niepewnych czasach. Tu możecie zasubskrybować ten kanał, by tego nie przegapić.

 

Zostań Ambasadorem Budownictwa

Redakcja kanału to otwarta i energiczna ekipa, a samo studio nagraniowe mieści się w Radomiu. Jeżeli tylko masz ochotę przedstawić to co robisz szerszemu gronu fotel eksperta czeka właśnie na Ciebie! Jednocześnie dedykowany odcinek tematyczny będzie skuteczną formą wypromowania Twojego produktu lub usługi. Popularność wideo online wśród internautów wzrosła w ciągu ostatnich 2 lat z 69% do 90% kosztem tradycyjnej telewizji. Nie mówiąc już o tym, że video na You Tube ma:

  • globalny zasięg z możliwością automatycznego tłumaczenia napisów na dowolny język,
  • nieograniczone czasowo możliwości ponownego wykorzystania raz opublikowanych treści,
  • precyzyjnie zaadresowany przekaz dla tych, co właśnie tego szukają,
  • niskie koszty produkcji i emisji w porównaniu do reklamy telewizyjnej,
  • możliwość tworzenia dowolnie targetowanych kampanii reklamowych,
  • łatwą analitykę i rozbudowane raportowanie pozwalające mierzyć efektywność wydatków.

Jeszcze raz polecamy Wam subskrybowanie tego kanału!

 

Ambasada Budownictwa TV

 

Ważne linki:

Strona WWW: www.ambasadabudownictwa.pl

Kanał na You Tube: https://www.youtube.com/ambasadabudownictwatv

Facebook: https://www.facebook.com/AmbasadaBudownictwa/

Instagram: https://www.instagram.com/ambasada_budownictwa/

Kontakt w sprawie współpracy:

Mail: redakcja@ambasadabudownictwa.pl

Tel: +48 698 098 298

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.