Krakowska Vita w Warszawie w I etapie

22.02.2022

Krakowska Vita wkracza w I etap, w którym zostanie oddanych 300 mieszkań o powierzchni od 32 do 111 m². Ruszyła sprzedaż lokali.

 

Krakowska Vita

 

Krakowska Vita to nowy projekt mieszkaniowy dewelopera Develii zlokalizowany w warszawskich Włochach. Inwestycję, która powstanie przy alei Krakowskiej 279, ma wyróżniać oryginalna architektura. Projekt przewiduje zabudowę kaskadową – budynek w najwyższym punkcie będzie liczyć 10 pięter, a w najniższym – 5 pięter. W ramach I etapu Krakowska Vita powstanie ok. 300 mieszkań o zróżnicowanych metrażach (od 32 do 111 m²) i funkcjonalnych rozkładach. W budynku znajdą się przestronne tarasy, balkony oraz ogródki. Powstaną również lokale usługowe, a w częściach wspólnych plac zabaw i teren rekreacyjny. Miejsca parkingowe dla mieszkańców zapewni duży garaż podziemny.

Osiedle jest zlokalizowane w odległości 6 km od ścisłego centrum Warszawy. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe oraz SKM. Jego położenie zapewnia też sprawny wyjazd z miasta w kierunku Łodzi, Poznania i Krakowa. Dotarcie do Lotniska im. Chopina zajmuje mniej niż 10 minut. Niedaleko Krakowska Vita znajdują się także tereny zielone: Park Szczęśliwicki, Park im. Marka Kotańskiego i Park Forty Korotyńskiego.

Budowa I etapu osiedla rozpocznie się w II kwartale 2022 r. Ukończenie tej fazy planowane jest na II kwartał 2024 r. Ceny mieszkań zaczynają się od 11 800 zł brutto za metr kwadratowy.

 

W sprzedaży znajdują się również inne projekty Develii w stolicy: Aleje Praskie na Pradze Południe, Prestovia House na Pradze Północ oraz Toruńska Vita na Targówku.

 

Przeczytaj też:

In Place – nowe osiedle w Warszawie

Osiedle Alinea w Warszawie gotowe

„La Wola” – nowe mieszkania w Warszawie

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in