Osiedle Alinea w Warszawie gotowe

20.01.2022

Osiedle Alinea na Białołęce ma ciekawy kształt i charakterystyczne balkony. Powstało tu 75 mieszkań.

 

Osiedle Alinea

 

Osiedle Alinea jest zlokalizowane przy ul. Łopianowej na warszawskiej Białołęce. W pięciopiętrowym budynku znajduje się 75 mieszkań o metrażach od 26 do 93 m² i liczbie pokoi od 1 do 4. Pomieszczenia są bardzo dobrze doświetlone dzięki narożnym oknom. Przestronne balkony przynależą do wszystkich mieszkań z wyjątkiem parteru – tam mieszkańcy mają do swojej dyspozycji ogródki. Dodatkowo jedno z mieszkań na ostatnim piętrze ma wyjście prowadzące z balkonu na taras umieszczony na dachu budynku. Przestrzenie wspólne wykończono w nowoczesnym stylu.

Osiedle Alinea cechuje się ciekawym kształtem dzięki układowi balkonów. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby nie graniczyły ze sobą. Taki zabieg ma nie tylko nadawać atrakcyjności całej bryle, ale również sprzyjać komfortowi oraz prywatności mieszkańców. To właśnie od układu balkonów budynek wziął swoją nazwę – Alinea, co po francusku oznacza po prostu „wcięcie”.

Dla mieszkańców przeznaczono 86 miejsc postojowych w hali garażowej oraz miejsca dla gości w parkingu naziemnym. Dostęp do budynków jest możliwy za pomocą kodów i wideodomofonów. W budynku zaplanowano także lokal usługowy, a przy inwestycji zamontowano stojaki na rowery.

 

Osiedle Alinea

 

W odległości 300 m od budynku usytuowany jest las przy Kanale Żerańskim. W pobliżu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, a do stacji metra Marymont można dotrzeć w 15 minut. Do centrum miasta można dojechać samochodem w 20 minut.

Inwestorem budynku mieszkaniowego przy ul. Łopianowej jest francuski deweloper Bouygues Immobilier.

 

Alinea to kolejny z projektów realizowanych obecnie przez Bouygues Immobilier w stolicy. Realizowane są ponadto: zielona inwestycja Aparté Mokotów przy ul. Polskiej, Novelia Bemowo z 89 mieszkaniami.

 

Przeczytaj także:

Alinea – nowe mieszkania na Białołęce

E4 Kampinoska – ekologiczne domy pod Warszawą

„La Wola” – nowe mieszkania w Warszawie

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in