„La Wola” – nowe mieszkania w Warszawie

03.01.2022

„La Wola” to kameralny budynek mieszkalny powstający na warszawskiej Woli. Znajdą się w nim 34 mieszkania.

 

La Wola

 

 

Inwestycja mieszkaniowa „La Wola” jest zlokalizowana przy ulicy Szarych Szeregów w Warszawie. Budynek nie stanie w ostrych granicach działki, a powierzchnia zabudowy wyniesie 455 m². Będzie to obiekt o podwyższonym standardzie i sześciu kondygnacjach nadziemnych oraz dwóch podziemnych, na których znajdą się miejsca parkingowe. Powstaną tu 34 mieszkania, których łączna powierzchnia użytkowa wyniesie blisko 1760 m². Będą to mieszkania 1-, 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe o powierzchni od 25 do 83 m². Lokale 4- i 5-pokojowe będą miały dodatkowo gabinety do pracy zdalnej z domu. Do każdego mieszkania będzie przynależeć miejsce parkingowe.

Elewacja budynku „La Wola” będzie wykonana częściowo w płytce klinkierowej. Balkony i porte-fenêtre’y będą w okładzinie szklanej. Części wspólne zostaną wykończone w stylu industrialnym, nawiązującym do przemysłowego charakteru dzielnicy.

 

La Wola

 

Oprócz budynku mieszkalnego inwestycja obejmuje zagospodarowanie terenu oraz budowę publicznego pasa drogowego wewnętrznej ulicy Edwarda Szymańskiego. Inwestycja będzie kontynuacją i uzupełnieniem funkcji mieszkaniowej dominującej na sąsiednich terenach, gdzie w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się osiedle mieszkaniowe, zabudowa usługowa i gospodarcza oraz tereny zielone z placem zabaw.

Budowa ruszy w I kwartale 2022 r. Obecnie na styku ulic Szarych Szeregów i Szymańskiego trwa przekładanie sieci kanalizacyjnej, wodociągowej oraz gazowej.

Stołeczna spółka generalnego wykonawstwa Totalbud SA objęła potrójną rolę inwestora, dewelopera i generalnego wykonawcy tej inwestycji. Projekt architektoniczny wykonała JK-Design Pracownia Projektowa. Oddanie obiektu do użytku przewidziano w IV kwartale 2023 r.

 

Czytaj także:

E4 Kampinoska – ekologiczne domy pod Warszawą

Toruńska Vita – nowe mieszkania w stolicy

Pasaż Aniński – II etap osiedla

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in