Toruńska Vita – nowe mieszkania w stolicy

19.11.2021

Toruńska Vita to budynek mieszkalny powstający na warszawskim Targówku. Właśnie ruszyła przedsprzedaż 196 mieszkań.

 

Toruńska Vita

 

Osiedle Toruńska Vita zlokalizowane jest przy ulicy Toruńskiej 92 na stołecznym Targówku, jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy. Inwestycja znajduje się blisko Parku Bródnowskiego.

W czteropiętrowym budynku Toruńska Vita o prostej, neomodernistycznej architekturze powstanie w sumie 196 lokali o zróżnicowanych metrażach (od 30 do 105 m²) i przemyślanych rozkładach, umożliwiających wykorzystanie powierzchni w najbardziej efektywny sposób. Projekt charakteryzuje szeroka paleta dostępnych mieszkań: od kawalerek z aneksem sypialnym po przestronne, 4-pokojowe lokale. W każdym z nich zaprojektowano balkon, a w parterowych – ogródek. Budynek będzie wyposażony w cichobieżne windy, przewidziano także podziemną halę garażową z komórkami lokatorskimi i boksami rowerowymi.

Bliskość wchodzącej w skład obwodnicy Warszawy Trasy Toruńskiej zapewnia możliwość szybkiego dojazdu do innych dzielnic stolicy. Osoby preferujące transport publiczny mają do dyspozycji liczne linie autobusowe i tramwajowe, a w nieodległej przyszłości także II linię metra (stacja Kondratowicza).

Ukończenie inwestycji planowane jest na I kwartał 2024 r. Deweloperem jest Develia. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Architekci Dawidczyk & Partnerzy.

Ruszyła przedsprzedaż mieszkań. Ich ceny zaczynają się od 9500 zł za m².

 

Develia w ciągu 15 lat działalności zrealizowała łącznie 36 osiedli, składających się z 98 etapów inwestycyjnych, w ramach których powstało ponad 13 000 mieszkań o powierzchni przeszło 700 000 m².

 

Czytaj także:

Osiedle Zielone Zamienie – IV etap

Pasaż Aniński – II etap osiedla

NOVÉLIA Bemowo – nowe mieszkania w Warszawie

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.