Osiedle Zielone Zamienie – IV etap

17.11.2021

Osiedle Zielone Zamienie położona zaledwie 1 km od granic administracyjnych Warszawy uzyskało pozwolenie na użytkowanie IV etapu.

 

Osiedle Zielone Zamienie

 

Osiedle Zielone Zamienie to podwarszawska inwestycja Grupy White Stone. Pozwolenie na użytkowanie otrzymało osiem kameralnych, czterokondygnacyjnych budynków na osiedlu. Inwestycję cechują: elegancka, prosta architektura, funkcjonalne mieszkania z balkonami lub ogródkami oraz dobrze zaprojektowane przestrzenie zielone i wspólne.

W ramach IV etapu w Zamieniu, w gminie Lesznowola, powstało 176 mieszkań (2- i 3- pokojowych) w najpopularniejszych metrażach od 35 do 60 m². Każde z nich ma przestronny balkon lub zielony ogródek. Spójna z wcześniejszymi etapami, nowoczesna architektura dodaje osiedlu spokojnego uroku. Każdy z ośmiu czteropiętrowych budynków wyposażony jest w windy. Mieszkańcy mają też do dyspozycji naziemne miejsca parkingowe.

Osiedle Zielone Zamienie ma także dobrze zaprojektowaną zieleń. Przestrzenie wspólne, w tym alejki, ozdobione są bogatą roślinnością. Deweloper zadbał także o miejsca relaksu: plac zabaw dla dzieci oraz skwer z miejscami do odpoczynku.

Dobrą komunikację zapewnia bliskość przystanku autobusowego i stacji PKP Warszawa-Jeziorki oraz dogodny dojazd do ulicy Puławskiej. Niedługo będzie też możliwe korzystanie z będącej w realizacji drogi ekspresowej S7

Generalnym wykonawcą osiedla jest Handlobud Construction. Projekt architektoniczny powstał w pracowni Z3Z Architekci. Inwestycja finansowana jest ze środków własnych dewelopera.

 

Osiedle Zielone Zamienie

 

Do tej pory łącznie w ramach czterech etapów osiedla Zielone Zamienie powstało ponad 470 mieszkań. Planowane są etapy VI i VII. W ich ramach deweloper wprowadza do oferty ponad 190 mieszkań. Projekt ośmiu trzypiętrowych, kameralnych budynków powstał w pracowni City Architekci. Dostępne metraże wahają się od 36 do ponad 68 m². Wszystkie lokale mają balkony lub ogródki. W ramach realizacji tej części Zielonego Zamienia deweloper przygotuje także między innymi kolejny plac zabaw i teren do rekreacji dla mieszkańców. Oddanie do użytku inwestycji planowane jest na III kwartał 2023 r.

 

Czytaj także:

Osiedle Zielone Zamienie w Lesznowoli – gotowy III etap

Pasaż Aniński – II etap osiedla

NOVÉLIA Bemowo – nowe mieszkania w Warszawie

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in