Pasaż Aniński – II etap osiedla

19.10.2021

Pasaż Aniński to rozrastające się osiedle na warszawskim Gocławiu. Rozpoczyna się budowa budynku D, w którym powstanie 117 mieszkań.

 

Pasaż Aniński

 

Hochtief Polska podpisał kontrakt na realizację II etapu inwestycji mieszkaniowej Pasaż Aniński – budynku D powstającego przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Warszawie.

Kontrakt obejmuje budowę obiektu o powierzchni całkowitej ponad 12 000 m² z ośmioma kondygnacjami naziemnymi i garażem podziemnym. Znajdzie się w nim 117 mieszkań oraz lokal usługowy na parterze.

W ramach I etapu osiedla Pasaż Aniński, ukończonego w czerwcu 2021 r., powstał nowoczesny, siedmiopiętrowy budynek z 84 mieszkaniami, z dwupoziomowym garażem wielostanowiskowym i lokalem usługowym na parterze. Znalazły się tu lokale 1- i 2-pokojowe.

Zleceniodawcą II etapu osiedla jest spółka ED invest S.A, która realizuje ten projekt we wspólnym przedsięwzięciu ze Spółdzielnią Mieszkaniową Orlik-Jantar. Zakończenie prac budowlanych zaplanowano na II kwartał 2023 r.

Drugi etap inwestycji Pasaż Aniński – budynek D to czwarty projekt realizowany przez Hochtief Polska na zlecenie ED invest. W roku 2020 zakończona została realizacja osiedla Orlik, a aktualnie prowadzone są prace na budowie inwestycji mieszkaniowej Wilga.

 

Pasaż Aniński

 

Hochtief Polska jest jedną ze spółek Grupy Hochtief – globalnego koncernu budowlanego. Hochtief Polska specjalizuje się w budownictwie obiektów kubaturowych i infrastrukturalnych – głównie biurowych, mieszkaniowych, przemysłowych, użyteczności publicznej, handlowo-rozrywkowych, jak również robót budowlanych lądowych i wodnych dla dużych projektów infrastrukturalnych, robót budowlanych w ramach realizacji instalacji termicznego przekształcania odpadów oraz projektów dla sektora energetyki zawodowej. Firma wraz z Hochtief PPP Solutions oferuje udział w realizacji projektów w modelu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego w sektorze infrastruktury socjalnej na rynku polskim. Spółka działa na terenie całego kraju poprzez swoje oddziały i przedstawicielstwa w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Katowicach.

 

Źródło: Hochtief Polska

 

Czytaj także:

NOVÉLIA Bemowo – nowe mieszkania w Warszawie

Aleje Praskie – nowe osiedle w Warszawie

Circle Wood – nietypowy dom w podwarszawskim Izabelinie

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.