In Place – nowe osiedle w Warszawie

18.02.2022

In Place to nowa inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana na granicy dwóch warszawskich dzielnic: Ochoty i Włoch. W ramach I etapu powstanie 365 mieszkań.

 

In Place

 

In Place powstanie w południowo-zachodniej części Warszawy, przy ul. Instalatorów 5. Nowoczesny kompleks składać się będzie z 6- i 9- kondygnacyjnego budynku z podziemną halą garażową i komórkami lokatorskimi. Elementy wyróżniające architekturę osiedla to stalowe i szklane balustrady oraz grafitowo-białe elewacje, uatrakcyjnione boniami.

W I etapie osiedla zaplanowano łącznie 365 mieszkań o zróżnicowanych metrażach (od 27 do 93 m²) i funkcjonalnych rozkładach. Do każdego lokalu przynależeć będzie dodatkowa powierzchnia w postaci ogródka, balkonu, loggii lub tarasu. W budynku B znajdzie się dodatkowo 6 lokali usługowych.mW budynkach znajdą się wózkownie, a na zewnątrz – wiaty rowerowe. Mieszkańcy będą mieli również do dyspozycji zieloną strefą rekreacyjną w postaci wewnętrznego dziedzińca z miejscami do wypoczynku oraz placem zabaw.

Projekt In Place będzie także wyposażony w inteligentne i ekologiczne rozwiązania. Do zakupionych mieszkań dołączane będą filtry antysmogowe oraz technologie smart, które pozwolą na zdalne sterowanie między innymi temperaturą czy oświetleniem. Ponadto, dzięki zewnętrznemu czujnikowi powietrza Airly, mieszkańcy będą mogli na bieżąco monitorować jakość powietrza w najbliższym otoczeniu.

Osiedle In Place jest bardzo dobrze skomunikowane z resztą miasta. Inwestycja jest położona 350 m od przystanku tramwajowego i stacji PKP Warszawa Rakowiec. W odległości 100 m znajduje się przystanek autobusowy. Dotarcie stąd do centralnych punktów Warszawy zajmuje od kilkunastu do 25 minut.

Deweloperem jest Grupa Marvipol Development. Projekt architektoniczny osiedla powstał w pracowni Kaps Architekci. Rozpoczęcie budowy zaplanowano na II kwartał 2022 r. Oddanie do użytkowania I etapu zaplanowano na II kwartał 2024 r.

 

Czytaj także:

Osiedle Alinea w Warszawie gotowe

„La Wola” – nowe mieszkania w Warszawie

E4 Kampinoska – ekologiczne domy pod Warszawą

Kamienica Św. Barbary 6/8 w Warszawie w renowacji

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in