EDS Residential wprowadza na rynek mieszkania

18.02.2022

EDS Residential zrealizuje w Gdańsku dwa projekty mieszkaniowe – Dąbka 33 i Oliva Manor House.

 

EDS Residential to spółka należąca do Grupa EDS, powstała w roku 2021. Deweloper rozpoczął sprzedaż mieszkań w gdańskiej inwestycji Dąbka 33, a wkrótce startuje sprzedaż mieszkań w kamienicy Oliva Manor House w Gdańsku Oliwa. W przygotowaniu są kolejne dwa projekty położone w Trójmieście i okolicach.

 

EDS Residential

 

Dąbka 33

Kameralna inwestycja Dąbka 33 zlokalizowana jest na spokojnych obrzeżach Gdańska, w Zakoniczynie. Nowoczesna bryła budynku zaprojektowana została w piaskowo-białym kolorze. Mieszkania będą mieć powierzchnię od 30 do blisko 100 m². Charakteryzować się będą funkcjonalnym układem wnętrz, nowoczesnym designem i wysokiej jakości materiałami wykończeniowymi. Do mieszkań przynależeć będą ogródki lub przestronne balkony. Na terenie monitorowanego osiedla przewidzianych jest łącznie 28 miejsc parkingowych (większość znajduje się na parkingu podziemnym). Każde mieszkanie ma wydzieloną komórkę lokatorską znajdującą się w podziemiu lub na parterze. Inwestycja EDS Residential jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta.

 

Oliva Manor House

Prestiżowa kamienica Oliva Manor House usytuowana jest przy ul. Grottgera w dzielnicy Oliwa. W trzykondygnacyjnym, kameralnym budynku znajdować się będzie sześć przestronnych i komfortowych apartamentów. Poza unikatowym projektem budynku, głównym walorem inwestycji jest niewątpliwie jej położenie – z jednej umożliwia strony dostęp do naturalnych terenów zielonych, jak park czy las, a z drugiej zapewnia szybką komunikację z biznesowym centrum miasta.

 

Do tej pory Grupa EDS w ramach EDS Retail Park zajmowała się realizacją parków handlowych.

 

Przeczytaj też:

Osiedle Latarników Letnica w III etapie

Osiedle Via Flora w Gdańsku w II etapie

Kompleks Portova z nagrodami

Brabank w Gdańsku – II etap gotowy

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in