Osiedle Latarników Letnica w III etapie

24.01.2022

Osiedle Latarników w Letnicy wchodzi w III etap budowy. Gdańska inwestycja udostępni 158 nowych mieszkań.

 

Osiedle Latarników Letnica

 

Osiedle Latarników Letnica powiększy się o 7-piętrowy budynek w ramach III fazy projektu. W ramach tego etapu dostępne będą mieszkania o powierzchniach od 40 do 96 m². Do każdego przypisany będzie balkon lub taras. Dodatkowo powstanie lokal usługowy oraz podziemna hala garażowa ze 154 miejscami parkingowymi dla samochodów i pomieszczeniami dla jednośladów. Przestrzeń zewnętrzna zostanie obsadzona zielenią i uzupełniona elementami małej architektury. Powstanie także plac zabaw.

W drugim etapie osiedla powstało 218.

Osiedle Latarników Letnica położone jest w odległości ok. 900 m od Parku Brzeźnieńskiego im. J.J. Haffnera i najbliższego wejścia na plażę. Letnica jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się rejonów Gdańska.

Dzięki gruntownej przebudowie całego układu komunikacyjnego Letnicy okolica ta jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum Gdańska. Bliskość ważnych arterii drogowych – Drogi Zielonej oraz Tunelu pod Martwą Wisłą zapewni szybki dojazd do głównych tras S6, S7 oraz autostrady A1. Komunikacja miejska zapewnia dogodne połączenia z innymi dzielnicami miasta oraz dotarcie do dworca głównego PKP oraz PKS.

Budowa III etapu Osiedla Latarników zacznie się już w lutym, a jego ukończenie planowane jest na I kwartał 2024 r. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia K&L Smart Design sp. z o.o. Ceny zaczynają się już od 9800 zł za m².

Nie jest to jedyna inwestycja dewelopera – firmy Develia w Gdańsku. W sprzedaży znajdują się również: Baltea Apartments na Przymorzu, Marinus w Brzeźnie, Szmaragdowy Park w Oruni Górnej, Przy Alejach na Zaspie oraz Via Flora w dzielnicy Chełm.

 

Czytaj także:

Osiedle Latarników w Gdańsku – I etap przed terminem

Osiedle Via Flora w Gdańsku w II etapie

Brabank w Gdańsku – II etap gotowy

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.