Baltea Apartments – mieszkania z widokiem na Zatokę Gdańską

20.01.2020

Ponad 200 mieszkań wybuduje w dzielnicy Przymorze deweloper Develia. W Gdańsku rusza inwestycja Baltea Apartments.

 

Przymorze, z uwgi na bliskość morza, obszerne tereny zieleni i dobre połączenie z centrum, to jedna z bardziej atrakcyjnych lokalizacji w Gdańsku. Mimo dużego potencjału oferta mieszkań w tej części miasta stanowi zaledwie 5% gdańskiego rynku nieruchomości. Jednak coraz więcej deweloperów realizuje w tej dzielnicy inwestycje mieszkaniowe. Jedną z nich będzie Baltea Apartments, którą na działce przy ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego (dawnej ul. Dąbrowszczaków) zrealizuje Develia (dawniej LC Corp).
 


 

Budynek będzie liczył 11 kondygnacji, a dominanta od strony parku im. Ronalda Reagana będzie miała 13 kondygnacji. W Baltea Apartments zaprojektowano 238 mieszkań, lokal usługowy, duży dwupoziomowy parking podziemny, indywidualne garaże, naziemne miejsca postojowe i pomieszczenia na rowery. Atrakcyjnym wyróżnikiem osiedla ma być widok z okien na Zatokę Gdańską.
 


 

Inwestor podkreśla duży, niewykorzystany potencjał dzielnicy Przymorze. Zainteresowanie mieszkaniami w tym rejonie jest duże, a oferta wciąż niewystarczająca. Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna zarówno dla osób poszukujących nowego mieszkania dla siebie, jak i dla inwestorów kupujących pod wynajem. Osiedle znajdzie się blisko ważnych arterii drogowych prowadzących do Oliwy, Wrzeszcza i Śródmieścia Gdańska. Tunelem pod Martwą Wisłą można szybko dojechać do obwodnicy miasta. Okolica jest też dobrze skomunikowana – można tu dojechać tramwajem i autobusem.

Budowa osiedla Baltea Apartments ma ruszyć do końca I kwartału 2020 r. W ofercie znajdziemy mieszkania o zróżnicowanych metrażach – od 42 do 110 m².


 

Develia

Zobacz też:

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in