Przy Alejach w Gdańsku – III etap osiedla

23.08.2021

Kameralne osiedle Przy Alejach w Gdańsku weszło w III fazę budowy. Powstaje ono w nadmorskim pasie Gdańska, skąd do plaży i mola w Brzeźnie jest ok. 1,5 km.

 

Przy Alejach

 

Przy Alejach to niewielkie osiedle przy ulicy Braci Majewskich na Zaspie w Gdańsku. W III etapie powstanie 48 mieszkań o metrażach od 42 do 89 m². Lokale będą dwu, trzy- i czteropokojowe. Dzięki dużym, przeszklonym balkonom mieszkańcy wyższych kondygnacji 5-piętrowego budynku będą mogli cieszyć się widokiem na Park Millenium Gdańska. W ramach tego projektu powstanie również podziemna hala garażowa z pomieszczeniami na jednoślady.

Przy Alejach jest dobrze położone i skomunikowane. Z osiedla do plaży i mola w Brzeźnie jest niewiele ponad 1,5 km. W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się również trzy gdańskie parki: Ronalda Reagana, Jana Pawła II oraz Millenium Gdańska. Przy Alejach znajduje się także w dzielnicy o rozbudowanej infrastrukturze lokalnej. Liczne linie autobusowe i tramwajowe zapewniają szybki dojazd do innych dzielnic Gdańska, a nowy tunel pod Martwą Wisłą pozwala na szybki dojazd do głównych tras drogowych S6, S7 oraz autostrady A1.

Deweloperem inwestycji jest Develia S.A. Funkcję generalnego wykonawcy pełni firma P&P Sp. z o.o. Budowa budynku przy ulicy Braci Majewskich ma zakończyć się w IV kwartale 2022 r.

 

W pasie nadmorskim Gdańska Develia realizuje także trzy inne inwestycje. Są to Baltea Apartments na Przymorzu, Osiedle Latarników w Letnicy oraz Marinus zlokalizowany w nadmorskim pasie gdańskiego Brzeźna. Ukończenie dwóch pierwszych projektów zaplanowano na II połowę 2022 r., a ostatniego na II kwartał 2023 r.

 

Przeczytaj też:

Atrium Oliva – nowa inwestycja premium w Gdańsku

Neo Jasień – nowe osiedle w Gdańsku

RYTM – nowe osiedle w Gdańsku

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.