RYTM – nowe osiedle w Gdańsku

07.07.2021

RYTM to osiedle powstające w gdańskiej dzielnicy Matarnia. Budynki zostaną połączone szklanym łącznikiem stanowiącym charakterystyczny element.

 

rytm

 

Osiedle RYTM powstaje przy ulicy majora Mieczysława Słabego w dzielnicy Matarnia w Gdańsku. Kompleks wyróżniać się będzie nowoczesną architekturą. W ramach inwestycji powstaną dwa nowoczesne budynki o wysokości 5 i 6 kondygnacji nadziemnych. Połączone zostaną szklanym łącznikiem. Eleganckiego wyglądu inwestycji dodadzą także ponadczasowe wejścia do budynków. W ramach inwestycji oferowanych jest 105 funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 38,7 do 118,9 m². Co ważne, do metrażu mieszkań nie są doliczane powierzchnie znajdujące się pod ścianami działowymi, dzięki czemu nabywcy płacą za realnie wykorzystywaną powierzchnię. Lokale na parterze będą miały ogródki, natomiast mieszkania na wyższych – balkony. Mieszkania na najwyższych piętrach będą miały prywatne, duże tarasy znajdujące się na dachach budynków.

W ramach osiedla RYTM powstaną 2 lokale usługowe położone na parterze jednego z budynków. W podziemnych kondygnacjach znajdować się będzie 2-poziomowa hala garażowa na 126 samochodów. Natomiast parking naziemny będzie oferował 6 miejsc postojowych dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. W budynkach utworzone zostaną dwie wózkarnie, pomieszczenia dla 55 rowerów, a także 36 boksów do przechowywania rzeczy. Dodatkowo na parterze budynku zaprojektowano dostępną dla wszystkich mieszkańców salę fitness oraz klub. Osiedle będzie też monitorowane.

Kompleks jest bardzo dobrze skomunikowany z całą aglomeracją trójmiejską.

Deweloperem inwestycji jest INPRO S.A. Funkcję generalnego wykonawcy pełni INPRO S.A. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Proconcept. Ceny lokali zaczynają się od 10 260 zł brutto za m². Ukończenie budowy osiedla zaplanowano na lipiec 2023 r.

 

Przeczytaj też:

Apartamentowiec Tarasy Bałtyku w Gdańsku gotowy

Osiedle Pastelowe w Gdańsku na ukończeniu

Osiedle Oliva Koncept w Gdańsku gotowe

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in