Osiedle Pastelowe w Gdańsku na ukończeniu

27.01.2021

Osiedle Pastelowe powstaje w gdańskich Łostowicach. Inwestycja zostanie oddana do użytkowania w kwietniu 2021 r.

 

Osiedle Pastelowe

 

Osiedle Pastelowe znajduje się przy ulicy Pastelowej w Gdańsku-Łostowicach. Obecnie jego realizacja jest już na etapie ukończenia. W skład osiedla wchodzą trzy czterokondygnacyjne budynki z antresolami. W sumie powstanie w nich 180 mieszkań o powierzchni od 36 do 106 m². W każdym budynku znajdą się komórki lokatorskie oraz pomieszczenia na jednoślady. Do dyspozycji mieszkańców zostaną również oddane zadaszone stanowiska postojowe dla rowerów oraz komfortowe miejsca parkingowe w hali garażowej. Na terenach wspólnych osiedla zaplanowany został plac zabaw dla dzieci oraz miejsce na salę rekreacyjną.

Między budynkami zachowane zostaną ponadtrzydziestometrowe odległości. Na osiedlu będą działały cichobieżne windy. Projekt został uzupełniony o nowoczesne elementy w postaci m.in. dużych przeszkleń pozwalających na lepsze doświetlenie wnętrz, a tym samym ograniczenie ilości zużywanej energii elektrycznej. Deweloper oferuje nabywcom lokali opcję wykończenia pod klucz. Klienci, którzy zdecydują się skorzystać z tej oferty będą mogli wykończyć swoje mieszkanie we współpracy z wykwalifikowanym zespołem architektów i wykonawców.

Osiedle Pastelowe powstaje w otoczeniu terenów zielonych i w malowniczym sąsiedztwie Potoku Radunia. Dobry dojazd zapewnia niedaleko znajdująca się trasa drogi ekspresowej S6, Obwodnicy Trójmiasta, dzięki której mieszkańcy Osiedla Pastelowego dotrą m.in. do Gdyni czy Sopotu.

Budowa inwestycji rozpoczęła się w 2019 r. Gotowe mieszkania zostaną przekazane do użytkowania w kwietniu 2021 r. Inwestorem jest Dekpol Deweloper, a generalnym wykonawcą – Dekpol Budownictwo. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia K&M Design.

 

Przeczytaj też: Osiedle Oliva Koncept w Gdańsku gotowe

Sol Marina – luksusowy kompleks w Gdańsku

Foresta – kameralne osiedle w Gdańsku

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.