Foresta – kameralne osiedle w Gdańsku

12.01.2021

Foresta to nowe osiedle mieszkaniowe powstałe na gdańskiej Morenie.

 

Foresta

 

Osiedle Foresta zostało zbudowane przy ulicy Myśliwskiej, w dzielnicy Piecki-Migowo, popularnie zwanej Moreną. Dekpol Deweloper sprzedał już wszystkie mieszkania na osiedlu.

W ramach inwestycji powstało w sumie 157 mieszkań w pięciu kameralnych budynkach. Budynki charakteryzują się nowoczesną, minimalistyczną architekturą i kaskadową zabudową. Lokale mieszkalne na osiedlu Foresta są 2-, 3- i 4-pokojowe, o powierzchni od 38 do 157 m². Wyposażone zostały w inteligentny system sterowania eHome Control umożliwiający zdalne obsługiwanie ogrzewania i oświetlenia za pomocą smartfona lub tabletu. Mieszkania na parterze mają ogrodzone ogródki, a lokale na wyższych piętrach – słoneczne, przestronne balkony. Na dachach powstały zielone tarasy o powierzchni nawet ponad 60 m². Hala garażowa mieści 158 samochodów i zainstalowano w niej system podgrzewania zjazdów do garażu. Na terenie osiedla zaplanowano także parking naziemny dla 31 samochodów osobowych. Dodatkowym udogodnieniem są także komórki lokatorskie, wózkarnie, rowerownie oraz wydzielone miejsca na jednoślady.

Na gdańskim osiedlu zaprojektowano tereny zielone z alejkami spacerowymi i obiektami małej architektury oraz plac zabaw dla najmłodszych. Teren wokół inwestycji został częściowo ogrodzony i jest monitorowany.

W jednym z pięciu budynków wszystkie mieszkania zostały wykończone pod klucz. W pozostałych czterech właściciele mogli skorzystać z oferty jednego z trzech dostępnych pakietów wykończenia mieszkań.

 

 

Przeczytaj też: Osiedle Zielone w Gdańsku sprzedane

Debiut IV – nowe osiedle w Pruszczu Gdańskim

LINEA – osiedle na Górnym Tarasie Gdańska

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.