Debiut IV – nowe osiedle w Pruszczu Gdańskim

26.11.2020

Debiut IV to kameralna inwestycja mieszkaniowa realizowana w Pruszczu Gdańskim. Projekt zakłada powstanie dwóch budynków obejmujących łącznie 62 mieszkania.

 

Debiut IV

 

Debiut IV realizuje deweloper INPRO przy ul. Ignacego Domeyki w Pruszczu Gdańskim. Do sprzedaży trafiły już mieszkania w dwóch trzypiętrowych budynkach. Lokale będą miały powierzchnię od 28 do 72 m². Będą do nich przynależeć balkony, loggie lub przydomowe ogródki o powierzchni wynoszącej nawet 142 m².

Oba budynki Debiut IV będą łączyły się ze sobą na poziomie –1 za pośrednictwem podziemnej hali garażowej. W garażu znajdą się miejsca dla 57 samochodów. Na terenie inwestycji powstanie również naziemny parking z 26 miejscami postojowymi. W budynkach udostępnione zostaną mieszkańcom takie udogodnienia, jak w windy, wózkarnie, boxy do przechowywania rzeczy oraz pomieszczenia na jednoślady. Przed wejściami postawiono elementy małej architektury: ławki i stojaki na rowery. Dodatkowo mieszkańcy Debiut IV będą mogli korzystać ze strefy rekreacyjnej, które powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji. Przyszli właściciele mieszkań nabędą prawo do bogatej infrastruktury, obejmującej wielofunkcyjne boisko, duży plac zabaw, siłownię zewnętrzną oraz część rekreacyjną.

Debiut IV zlokalizowane jest w Pruszczu Gdańskim, ok. 10 km od centrum Gdańska. Z Trójmiastem łączyć będzie osiedle dobrze rozwinięta komunikacja autobusowa i kolejowa.

Ceny mieszkań na osiedlu zaczynają się od 6900 zł brutto za m². Zakończenie budowy zaplanowano na lipiec 2022 roku.

 

Przeczytaj też: II etap Parkur Residence w Warszawie

Mieszkaniówka – stan na wrzesień 2020 r.

Wrzesińska 2 – mieszkania w starej praskiej kamienicy

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in