II etap Parkur Residence w Warszawie

13.11.2020

II etap Parkur Residence – osiedla mieszkaniowego w Warszawie jest już w realizacji. Obejmie budowę 116 mieszkań.

 

II etap Parkur Residence

 

II etap Parkur Residence fińskiego dewelopera YIT wybuduje firma Kalter, która jest odpowiedzialna także za I fazę osiedla mieszkaniowego. Realizacja ruszyła w listopadzie 2020 roku.

Kompleks budynków umiejscowiony jest przy ul. Kłobuckiej 25 w Warszawie, tuż przy torze treningowym wyścigów konnych Służewiec. Cała inwestycja obejmuje realizację ponad 400 mieszkań w trzech etapach. W pierwszym powstały 132 lokale, które będą oddawane do użytku na początku 2021 roku. W II etapie Parkur Residence zostanie wybudowany 10-piętrowy budynek, w którym znajdzie się 116 mieszkań, a także dwukondygnacyjny garaż podziemny na 126 miejsc postojowych.

Realizacja pierwszego etapu osiedla przebiega z wyprzedzeniem w stosunku do przyjętego harmonogramu i już wkrótce będzie możliwe wystąpienie o pozwolenie na użytkowanie tej fazy inwestycji.

W Parkur Residence zastosowano wysokiej jakości materiały budowlane. Eleganckie elewacje nawiązują do stylu fińskiego. Wykorzystano tu także nowoczesne, proekologiczne rozwiązania, między innymi ładowarki do samochodów z napędem elektrycznym i hybrydowym czy punkty do zasilania urządzeń mobilnych na zewnątrz. Zgodnie z autorską koncepcją YIT „More Life in Yards”, przestrzenie wspólne zostały podzielone na trzy części: strefę aktywności, w której można uprawiać sport, relaksu oraz socjalną – z polaną piknikową i miejscem na grilla. Dodatkowo, w każdym budynku do dyspozycji mieszkańców zostanie oddany zielony ogród na dachu, z którego będzie się rozciągał widok na panoramę miasta, a także powstanie prywatny park kieszonkowy.

II etap Parkur Residence jest w realizacji. Jego zakończenie deweloper zaplanował na drugi kwartał 2022 roku.

 

Przeczytaj też: Parkur Residence w stanie zerowym

Wrzesińska 2 – mieszkania w starej praskiej kamienicy

Mieszkaniówka – stan na wrzesień 2020 r.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in