Osprzęt siłowy od PCE Polska

13.11.2020

PCE Polska działa na rynku już 26 lat. Firma produkuje bezpieczny, bardzo dobrej jakości osprzęt siłowy – gniazda i wtyczki przemysłowe, rozdzielnice przenośne i podwieszane, rozłączniki, obudowy elektryczne.

 

PCE Polska to przedsiębiorstwo o profilu produkcyjno-handlowym, które już od 1994 roku dostarcza klientom krajowym i zagranicznym najwyższej jakości osprzęt siłowy. Nasza firma należy do międzynarodowej grupy PCE i jest polskim odziałem firmy PC Electric GmbH z siedzibą w Austrii. Od wielu lat rozwijamy się, dążąc do sukcesywnego doskonalenia swoich produktów i usług, aby zapewniać klientom korzyści trwale kojarzone z marką.

 

PCE Polska

 

Niezwykle bogata i wciąż poszerzająca się oferta (w tym zestawy gniazdowe, rozdzielnice stacjonarne przenośne i podwieszane, gniazda i wtyczki przemysłowe, osprzęt jednofazowy, przedłużacze jedno i trójfazowe, łączniki krzywkowe oraz wiele innych) odpowiada potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasz zespół techniczno-konstruktorski czuwa nad stałym doskonaleniem produktów, dzięki czemu zawsze jesteśmy w stanie dotrzymać kroku wymogom rynku, zarówno w aspekcie technicznym, technologicznym, jak i cenowym.

 

Specjalizując się w osprzęcie siłowym zyskaliśmy perfekcję, która umożliwia nam tworzenie produktów doskonale sprawdzających się zarówno w przemyśle, na placach budowy jak i w instalacjach domowych. Produkty PCE są przystosowane do pracy w trudnych warunkach takich jak np. w kopalniach, tunelach, elektrowniach czy przemyśle ciężkim.

 

Zobacz:

Cechą wyróżniającą nas spośród producentów w branży elektroinstalacyjnej jest nie tylko doskonała jakość wyrobów, ale także bardzo krótkie terminy realizacji zamówień, co wynika z elastycznego systemu produkcji i świetnie opracowanych metod magazynowania. Duża wydajność i nieskomplikowany sposób przyjmowania oraz realizacji zamówień umożliwiają nam oferowanie przystępnych cen za produkty spełniające najwyższe standardy jakości.

 

Zachowując niezawodne rozwiązania oraz dodając kolejne, stworzyliśmy nową serię gniazd i wtyczek przenośnych TOP TAURUS 2 jako następcę znanej serii TOP TAURUS.

 

 

Solidność konstrukcji i prostota instalacji to cechy wyróżniające serie TAURUS. W najnowszej generacji TOP TAURUS2 czas montażu został znacząco skrócony dzięki innowacyjnemu bezśrubowemu mechanizmowi zamykania korpusu oraz beznarzędziowej zintegrowanej dławicy.

 

Gumowana, ergonomiczna i wytrzymała konstrukcja zapobiega przypadkowemu wyślizgnięciu się z dłoni oraz uszkodzeniom nawet w najcięższych warunkach.

Różne warianty kolorystyczne zapewniają łatwą identyfikację oraz eliminują ryzyko błędnego łączenia obwodów.

Dodatkowo wszystkie nowe modele gniazd TOP TAURUS2 są opcjonalnie wyposażone we wskaźnik obecności napięcia LED.

Konstrukcja wskaźnika pozwala na bezproblemowe wykonanie pomiaru rezystancji izolacji między przewodem fazowym a neutralnym (L-N) podczas badań kontrolno–pomiarowych.

 

PCE Polska

 

Zobacz: Produkty budowlane

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.