Osiedle Zielone w Gdańsku sprzedane

29.12.2020

Osiedle Zielone w gdańskiej dzielnicy Jasień zostało oddane do użytku i wyprzedane.

 

Osiedle Zielone

 

Osiedle Zielone zlokalizowane jest przy ul. Potęgowskiej w Gdańsku. Dekpol Deweloper sprzedał już wszystkie mieszkania w kolejnych czterech etapach. Inwestycję wyróżnia nowoczesna architektura i przemyślany układ pomieszczeń w lokalach.

W ostatnim oddanym do użytkowania budynku C4 powstały łącznie 42 mieszkania o metrażach od 39 do 77 m² oraz rozkładzie od 2 do 4 pokoi. Do lokali na parterze przynależą przestronne tarasy i ogródki, a do tych na wyższych kondygnacjach – balkony i loggie.

Kompleks Osiedle Zielone powstał w malowniczym otoczeniu przyrody i w pobliżu rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej. Inwestycja zlokalizowana jest w południowej części Gdańska, pomiędzy ul. Armii Krajowej i obwodnicą trójmiejską oraz na wschód od Jeziora Jasień.

W obecnej ofercie Dekpol Deweloper na terenie Gdańska znajdują się m.in. mieszkania powstające w ramach inwestycji: Foresta, Pastelowe, Lazur Park, Villa Neptun oraz apartamenty Sol Marina.

 

Przeczytaj też: LINEA – osiedle na Górnym Tarasie Gdańska

Słoneczne Wzgórze w Gdańsku – budowa etapu H

Osiedle Start w Gdańsku – rusza II etap

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.