Osiedle Start w Gdańsku – rusza II etap

20.10.2020

Osiedle Start buduje w Gdańsku firma INPRO. Jest to już II etap tego osiedla. W ramach tej fazy powstanie 159 mieszkań w czterech budynkach.

 

Osiedle Start

 

Osiedle Start zlokalizowane jest przy ulicy Nowatorów w dzielnicy Kokoszki w Gdańsku. W II etapie deweloper wybuduje łącznie 4 budynki, obejmujące 159 mieszkań o powierzchni wynoszącej od 39 do 76 m². Osiedle Start wyróżnia się nowoczesną, a jednocześnie bardzo kameralną zabudową. W ramach kompleksu zaplanowano takie udogodnienia, jak garaże podziemne z licznymi miejscami postojowymi, boksy służące do przechowywania rzeczy czy plac zabaw zaprojektowany w częściach wspólnych osiedla. Dodatkowo na parterze jednego z budynków powstanie część handlowo-usługowa.

Obszar ten ma bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę, inwestycja jest zlokalizowana 2 km od obwodnicy trójmiejskiej, a dojazd do ścisłego centrum zajmuje 15 minut.

Mieszkania dostępne są w cenach od ok. 6900 zł brutto za m². Planowane zakończenie budowy tego etapu inwestycji przypada na koniec września 2022 r.

Inwestycja powstaje w dwóch etapach, w ramach których utworzonych zostanie łącznie 8 nowoczesnych i funkcjonalnych budynków mieszczących w sumie 316 mieszkań (etap I – 157 lokali, etap II – 159 lokali). Zakończenie budowy I etapu ma nastąpić na koniec maja 2021 r.

 

Przeczytaj też: Gdańska Lastadia po remoncie

Remont Wielkiego Młyna w Gdańsku

Osiedle Riverview w Gdańsku oddane do użytku

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in