Słoneczne Wzgórze w Gdańsku – budowa etapu H

27.10.2020

Słoneczne Wzgórze w Gdańsku – etap H uzyskało ostateczne pozwolenie na budowę. Jest to już ósma, ostatnia faza tego osiedla.

 

Słoneczne Wzgórze

 

Słoneczne Wzgórze zlokalizowane jest w dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańska – Ujeścisku. Kolejne fazy osiedla są sukcesywnie realizowane od 2008 roku, a teraz Budner Inwestycje – deweloper Słonecznego Wzgórza rozpoczął przygotowania do realizacji ostatniego, ósmego etapu inwestycji.

Etap H powstający przy zbiegu ulic Warszawskiej i Kołodzieja, podobnie jak w przypadku poprzednich faz inwestycji, również cechuje subtelna i elegancka architektura. W czterech pięciokondygnacyjnych budynkach znajdzie się w sumie prawie 200 mieszkań o powierzchni od 31 do 82 m² i o zróżnicowanych układach. Odpowiednie nasłonecznienie lokali zapewnią duże przeszklenia i przestronne balkony. Słoneczne Wzgórze zlokalizowane jest na morenowych wzgórzach, dzięki czemu z balkonów, tarasów i okien najwyższych kondygnacji rozpościera się widok na Gdańsk i okolice.

 

Słoneczne Wzgórze

 

Części wspólne nowych budynków osiedla, takie jak klatki schodowe czy korytarze, zostaną wykończone przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Na podziemnym parkingu znajdą się 102 miejsca postojowe, komórki lokatorskie i miejsca na rowery. Bezpośrednie otoczenie budynków zostanie zagospodarowane elementami nowoczesnej małej architektury wkomponowanej w zieleń. Powstanie tu także plac zabaw. Na osiedlu znajdują się już 24 lokale usługowe.

 

Czytaj także: Osiedle Kociewskie powstaje niedaleko Tczewa

Osiedle Start w Gdańsku – rusza II etap

Nowe inwestycje mieszkaniowe na Wyspie Sobieszewskiej

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.