Osiedle Kociewskie powstaje niedaleko Tczewa

19.10.2020

Osiedle Kociewskie to nowoczesny kompleks trzech budynków realizowanych w Rokitkach w pobliżu Tczewa. Znajdzie się tam 121 mieszkań.

 

Osiedle Kociewskie

 

Osiedle Kociewskie to kameralna inwestycja o niskiej zabudowie i dużymi odległościami pomiędzy poszczególnymi budynkami, znajdująca się w miejscowości Rokitki, zaledwie 2 km od Tczewa. W trzech trzypiętrowych budynkach powstanie łącznie 121 lokali. W ofercie dostępne są kompaktowe mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe liczące od 27 do 55 m². W lokalach na parterze znajdą się prywatne ogródki liczące nawet 242 m², a na wyższych kondygnacjach będą przestronne balkony. W budynkach przewidziano również dodatkowe udogodnienia, takie jak wózkarnie czy windy. Na terenie osiedla inwestor stworzy także naziemne miejsca parkingowe dla mieszkańców.

Ceny mieszkań na Osiedlu Kociewskim zaczynają się od 167,5 tys. zł brutto. Oddanie gotowych mieszkań do użytkowania planowane jest na przełomie 2021 i 2022 roku. Projekt architektoniczny osiedla opracowała pracownia Diogenes Studio, a generalnym wykonawcą inwestycji jest Dekpol S.A.

 

Przeczytaj też: Nowe inwestycje mieszkaniowe na Wyspie Sobieszewskiej

Osiedle Beauforta w Gdyni

Osiedle Riverview w Gdańsku oddane do użytku

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in