Osiedle Beauforta w Gdyni

10.08.2020

W ostatnim etapie budowy Osiedla Beauforta powstanie 121 mieszkań. Inwestycję wyróżnia bogate zaplecze rekreacyjne i sportowe oraz zielone rozwiązania, na przykład ogrody deszczowe.

 

Osiedle realizuje gdański Euro Styl z Grupy Dom Development. Sprzedaż mieszkań z ostatniego etapu rozpoczęła się w sierpniu 2020 r. W ofercie dewelopera są mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o metrażach od 35 do 78 m2. Ceny kształtują się od 250,4 do 509,5 tys.zł. We wszystkich budynkach zaprojektowano podziemne hale garażowe, w których łącznie znajdzie się 107 miejsc parkingowych, a także 62 komórki lokatorskie i 59 pomieszczeń na jednoślady. Na Osiedlu Beauforta zaprojektowano infrastrukturę sportową, w tym m.in. oświetlone boisko wielofunkcyjne, stół do ping-ponga, zewnętrzną siłownię, crossfit, pająka linowego, ściankę wspinaczkową i skate park, a dla dzieci plac zabaw, tyrolkę, dziecięcy domek, zielony labirynt.

 

Lokalizacja (na granicy Gdyni i gminy Kosakowo) sprzyja rekreacji. Do plaży w gdyńskich Babich Dołach czy na Oksywiu można dojechać autem w 10, a rowerem w 20 minut. Na wielbicieli kite- i windsurfingu czeka oddalona o kwadrans jazdy samochodem Rewa, a na spragnionych świeżej ryby z kutra – malownicze Mechelinki.

Sprawdź:

Osiedle Beauforta będzie przyjazne środowisku. W przestrzeń między budynkami wkomponowane zostaną ogrody deszczowe. Znajdujące się tam drzewa, krzewy, byliny i trawy ozdobne będą służyć retencji wodnej. Specjalnie zaprojektowany zbiornik retencyjny na wodę deszczową będzie miał formę otoczonego roślinnością oczka wodnego ze strefą relaksu.

Dom Development

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in