Neo Jasień – nowe osiedle w Gdańsku

27.07.2021

Na gdańskim osiedlu Neo Jasień wykorzystane będą proekologiczne rozwiązania, w tym panele fotowoltaiczne, rośliny produkujące tlen i antysmogowe.

 

Neo Jasień

 

Realizowana przy ul. Potęgowskiej w Gdańsku nowa inwestycja Neo Jasień jest już w sprzedaży. W ramach osiedla powstaną cztery budynki wielorodzinne. Każdy budynek będzie mieć 5 kondygnacji naziemnych. W sumie zostaną oddane do użytku 104 mieszkania o najbardziej popularnych metrażach liczących od 34 do 71 m². Dla lokatorów udostępnione będą także miejsca postojowe w hali garażowej oraz komórki lokatorskie. Mieszkania oferowane są zarówno w standardzie deweloperskim, jak i z wykończeniem „pod klucz”.

Neo Jasień będzie osiedlem o nowoczesnej architekturze. Zastosowane tu będą także liczne proekologiczne rozwiązania. Przewidziano między innymi montaż instalacji fotowoltaicznej na dachach budynków, a także lamp antywirusowych i antybakteryjnych wewnątrz obiektów. W częściach wspólnych zostanie nasadzona zieleń z roślinami produkującymi tlen i antysmogowymi. Powstanie też plac zabaw dla dzieci.

Osiedle położone jest w dobrej lokalizacji. Inwestycja mieści się przy ul. Potęgowskiej, pomiędzy ul. Armii Krajowej i obwodnicą Trójmiasta, w odległości 7 km od śródmieścia Gdańska. Przystanek komunikacji miejskiej zlokalizowany jest w odległości 300 m. Dojazd samochodem do centrum Gdańska zajmuje kilkanaście minut, a do obwodnicy zaledwie kilka minut.

Generalnym wykonawcą gdańskiego osiedla jest firma Dekpol Budownictwo. Budowa rozpoczęła się w 2021 r., a jej zakończenie i oddanie osiedla do użytku zaplanowano na IV kwartał 2022 r.

 

Czytaj także:

MARINUS – osiedle blisko gdańskiej plaży

RYTM – nowe osiedle w Gdańsku

Apartamentowiec Tarasy Bałtyku w Gdańsku gotowy

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.